Przygoda na Karaibach

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Jackie Ashenden za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Książę Enzo Cardinali przyjechał do Anglii, by sfinalizować transakcję zakupu wyspy. Podczas przyjęcia u kontrahenta dostrzega małego chłopca, który ma niespotykany kolor oczu – zupełnie taki sam jak on. Na widok matki chłopca, Matildy St George – rudowłosej piękności, z którą cztery lata temu przeżył najpiękniejszy weekend na Karaibach – Enzo nie ma wątpliwości, że to jego syn. Jest też przekonany, że mały Simon powinien zamieszkać z nim we Włoszech. Nie chciałby jednak rozdzielać dziecka z matką, a Matilda ma ułożone życie w Anglii…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 28 stycznia 2021
Jackie Ashenden "Przygoda na Karaibach" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Harlequin Światowe Życie»
Kolacja z księciem
Czy to koniec, czy początek?
Pragnienie wolności
-5%
Linda Kostrzewa
15 marca 2021

Opowiadanie gorące jak same Karaiby! :) Idealny romans na letnią porę, wakacje :) U mnie książka idealnie spełniła swoje zadanie, czyli zapełniła mi jeden dzień historią, która nie wymaga myślenia, zapamiętywania szczegółów, powiązań rodzinnych czy też odkrywania tajemnic. W skrócie: przyjemna i łatwa lektura :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę

Inne książki tego autora