PozerkaTekst

Autor:J. Harrow
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Po pierwsze: ty decydujesz.

Po drugie: pamiętaj o uśmiechu.

Po trzecie: nie zakochuj się.

Potrafisz?…

Magda jest atrakcyjną, niezależną kobietą. Już dawno obiecała sobie jedno: żadnego angażowania się w związki. Idealny mężczyzna to taki, który nie pyta, nie oczekuje miłości i… płaci.

Chłodna materialistka i bezduszna kokietka ma jednak swoje słabości. Czy wysoki brunet, który gardzi takimi kobietami, dostrzeże w niej to, czego nie widzą inni? I czy Magda odważy się zdjąć maskę utkaną z pozorów i znów pokochać?

Pozerka to druga powieść J. Harrow, autorki świetnie przyjętej przez czytelników Nieodpowiedniej dziewczyny.

Piękna, wzruszająca, ale i pełna humoru opowieść o kobiecie, którą życie nauczyło walczyć i nigdy się nie poddawać. Nie kochać. Tylko… czymże jest świat bez miłości? Czy łatwo ją odtrącić, kiedy nasze serce mówi coś innego? Polecam gorąco.

Joanna Gębicz, @asiabookasia

Jeśli lubicie książki z wyrazistymi bohaterami, to jak najbardziej jest to książka dla was. Wciąga od pierwszej strony i zaskakuje. Niejedna kobieta boi się miłości i zranienia, a Pozerka stanowi doskonałą odskocznię, dzięki której można spojrzeć na miłość i związki z innej perspektywy. Przewrotna lektura, która wzbudzi w was masę emocji!

Monika Szulc, ksiazkimoni.blogsot.com

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 09 czerwca 2020
J. Harrow "Pozerka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Inne książki tego autora

Moja pierwsza książka pióra Pani Harrow i pierwszy raz tak głębokie przywiązanie do bohaterki książki. Magda jest atrakcyjną rozwódką po trzydziestce, a to co przeżyła nauczyło ją aby nie wiązać się na stałe z żadnym facetem. Bohaterka, która pokazała w książce swoje wszystkie oblicza, czasem chciałam na nią warknąć, czasem zastanawiałam się co też ona wyprawia, innym razem tak mnie rozśmieszyła, że śmiałam się na głos, jednak na końcu chciałam ją po prostu przytulić. Wzruszająca książka, gorąco polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę