Szóste dziecko

Audio
Z serii: Sam Porter #3
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Szóste dziecko
Tekst
Szóste dziecko
E-book
34,99 
Szczegóły
Opis książki

Audiobook w interpretacji Marcina Hycnara.

OJCZE, PRZEBACZ MI

Taką tajemniczą wiadomość zostawiono przy każdym z ciał odnalezionych w Chicago i Karolinie Południowej. Wszystko wskazuje na to, że za zbrodniami stoi jeden sprawca. Tylko jak wytłumaczyć ofiary oddalone o setki kilometrów?

Gdy FBI i policja w Chicago zmagają się z wszechogarniającym chaosem, w ręce służb oddaje się główny podejrzany w głośnej sprawie Zabójcy Czwartej Małpy. Jego historia nie tylko wywróci śledztwo do góry nogami, ale wpłynie też na życie wszystkich zaangażowanych w nie osób. Gdy przeszłość wyjdzie na jaw, nic już nie będzie takie samo.

W finałowej odsłonie trylogii #4MK J.D. Barker wznosi się na zupełnie nowy poziom. Szóste dziecko to porywające zwieńczenie cyklu, na które warto było czekać.

J.D. Barker – światowej sławy autor bestsellerów, zdobywca licznych nagród literackich. Jego książki porównuje się do dzieł Stephena Kinga, Deana Koontza i Thomasa Harrisa. Mieszka w Pennsylvanii. Nakładem Wydawnictwa Czarna Owca ukazały się Czwarta małpa (2018) i Piąta ofiara (2019) oraz pisany wspólnie z Dacre’em Stokerem Dracul (2020).

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 30 października 2020
  • ISBN: 9788381436786
  • Tłumacz: Agata Ostrowska
  • Lektor: Marcin Hycnar
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
J. D. Barker "Szóste dziecko" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Szóste dziecko
E-book
34,99 
Książka należy do serii
«Sam Porter»
Czwarta małpa
Piąta ofiara
Szóste dziecko
-5%
Paulina Palinska
19 stycznia

Szóste dziecko to bezpośrednia kontynuacja Piątej ofiary. Według mnie jest to najlepsza książka z całej serii. Po raz kolejny spotykamy się z fragmentami «pamiętnika», które pozwalają nam lepiej zrozumieć działania i motywy mordercy. Dawno nie czytałam tak świetnej serii. Kończąc lekturę byłam od ogromnym wrażeniem, autor zafundował czytelnikom mega niespodziewany, spektakularny finał. Polecam z czystym sumieniem.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę