Czwarta małpa

Tekst
Z serii: Sam Porter #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Czwarta małpa
Czwarta małpa
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 63,98  51,18 
Czwarta małpa
Czwarta małpa
Audiobook
Czyta Marcin Hycnar
31,99 
Szczegóły
Opis książki

Tajemniczy seryjny morderca zwany przez policję Zabójcą Czwartej Małpy sieje grozę wśród mieszkańców Chicago. Policja od lat bezskutecznie próbuje odkryć jego tożsamość.

Przełomem w śledztwie jest wypadek, w którym pod kołami autobusu ginie pieszy. Prawdopodobnie to Zabójca Czwartej Małpy: przy zwłokach zostaje znalezione charakterystyczne pudełko z fragmentem ciała uprowadzonej ofiary.

Detektyw Sam Porter w kieszeni marynarki mężczyzny znajduje pamiętnik. Musi wejść w umysł psychopaty, by zrozumieć jego zagmatwaną historię i odnaleźć ostatnią porwaną osobę. Zanim będzie za późno…

<b>J. D. Barker </b> – światowej sławy autor bestsellerów, zdobywca licznych nagród literackich. Jego książki porównuje się do dzieł Stephena Kinga, Deana Koontza i Thomasa Harrisa. Mieszka w Pennsylvanii.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788380155787
  • Tłumacz: Agnieszka Patrycja Wyszogrodzka-Gaik
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
J. D. Barker "Czwarta małpa" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Czwarta małpa
Audiobook
Czyta Marcin Hycnar
31,99 
Książka należy do serii
«Sam Porter»
Czwarta małpa
Piąta ofiara
Szóste dziecko
-5%
Żywia Moczar
14 kwietnia 2020

Niespodziewanie dobry kryminał! Zabójca Czwartej Małpy sieje postrach na ulicach Chicago. Nieprzewidywalny i nieuchwytny od kilku lat morderca stanowi nie lada wyzwanie dla policji śledczej, z detektywem Porterem na czele. Autor postawił na ciągłe twisty fabularne, tak, że czytelnik w pewnej chwili jest kompletnie skołowany (ale w kryminałach to oczywiście na plus). Niezwykle ciekawy motyw z pamiętnikiem psychopaty, pozwalający zrozumieć motywy kierujące zabójstwami, zaskakujące zakończenie, choć książka trzyma w napięciu praktycznie od początku. Na pewno sięgnę po kolejną część.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę