3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Czyściciel 6: Porządki

Audio
Czyściciel
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Czyściciel 6: Porządki
Czyściciel 6: Porządki
E-book
3,99 
Szczegóły
Opis książki

Nowe informacje, jakie pojawiły się w związku ze śledztwem, sprawiają, że Roland Benito postanawia na nowo przyjrzeć się sprawie samobójstwa strażnika więziennego. Teraz jest już pewien, kim jest Uwe Finch, i ujawnia to dziennikarce Anne Larsen. To ona zdobyła odciski palców Fincha, a poza tym Roland wie z doświadczenia, że Anne bywa niezwykle pomocna w dochodzeniach policyjnych.

Bertram, zszokowany faktem, że matka nie wróciła do domu, zamierza opuścić mieszkanie, ale nagle w drzwiach pojawia się dziennikarka ze stacji telewizyjnej TV2 Wschodnia Jutlandia, Anne Larsen. Chłopak rozkleja się przed nią i wszystko jej wyjawia. Wtedy Anna stwierdza, że muszą stamtąd jak najszybciej uciekać. Niestety jest już za późno.

Gdy Roland, słuchając radia w samochodzie, dowiaduje się z lokalnego serwisu informacyjnego o kolejnym zgonie, zaczyna się obawiać, że Anne Larsen też może być w niebezpieczeństwie. Próbuje się z nią skontaktować, ale jej telefon nie odpowiada. Gdy nagle odzywa się jego komórka, śledczy ma nadzieję, że to właśnie Anne. Tymczasem ku jego wielkiemu zaskoczeniu dzwoni Leif Skovby, jeden z dwóch funkcjonariuszy zamieszanych w sprawię samobójstwa. Leif chce spotkać się z Rolandem, a to co mówi, sprawia, że śledczy nagle zaczyna wszystko rozumieć. Roland prosi policjanta, żeby pomógł mu namierzyć telefon Anne. Ale czy zdąży ją odnaleźć, zanim będzie za późno?

CZYŚCICIEL to seria kryminałów, na którą składa się sześć części.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 listopada 2021
  • ISBN: 9788726169706
  • Tłumacz: Anna Sowa
  • Lektor: Maksymilian Bogumił
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Inger Gammelgaard Madsen "Czyściciel 6: Porządki" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Czyściciel 6: Porządki
E-book
3,99 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę