Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoiAudio

Autor:Ina Nacht
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Kiedy tłumaczka Sonia przeprowadzała się do osady Białe, leżącej w Kotlinie Kłodzkiej, spodziewała się ciszy i spokoju. Stary dom oczarował ją atmosferą, a dziki ogród dawał iluzję harmonii z przyrodą. Jednak już kilka dni później okolica zaczęła odkrywać przed nową mieszkanką swoje sekrety.

Karina to młoda policjantka, która po znajomości dostała pracę w kłodzkim wydziale kryminalnym. Trafia do zespołu niezbyt pracowitych samców alfa. Jeden z nich postanawia zawładnąć jej życiem.

Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi. Bo nie wszystkie historie mają dobre zakończenie.


„Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi” jest pierwszym tomem serii z Kotliny Kłodzkiej. Jej głównymi bohaterami są policjanci kłodzkiego wydziału kryminalnego, Karina i Aleks, którzy razem rozwiązują zagadki kryminalne, choć ich własne dusze również skrywają mroczne emocje i tajemnice. Zbrodnie, góry oraz okrucieństwa namiętności tworzą mieszankę wybuchową, której trudno się oprzeć! Już wkrótce kolejny tom serii pod tytułem: „Dziewczyny nienawidzą kobiet”.

***

„Nieoczywiste rozwiązania fabularne, zaskakujące zwroty akcji i kontrowersyjna bohaterka – wszystko to sprawia, że książka jest świetnym debiutem. Polecam serdecznie, ale uprzedzam, że tej lektury nie da się odłożyć, dopóki nie doczyta się do ostatniej strony”.

Hanna Greń

***

„Kotlina Kłodzka pełna sekretów, pełna tajemnic... Ina Nacht z niezwykłą wrażliwością i wnikliwością połączyła tradycyjny kryminał z opowieścią o najgorszej możliwej przemocy. Polska kryminałem stoi, a ten smakowity debiut jest tego najlepszym przykładem!”

Olga Kowalska z WielkiBuk.com

***

„Rodzinne sekrety, pogańskie rytuały i przeklęty hotel w dziczy Kotliny Kłodzkiej. Polecamy!”

Magazyn literacko-kryminalny POCISK

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 21 maja 2021
  • ISBN: 978-83-8233-367-1
  • Lektorzy: Gabriela Jaskuła, Joanna Domańska, Kaja Walden
  • Wydawca: Storybox
Ina Nacht "Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę