Idealna rodzinaAudio

0
Recenzje
Niedostępna w sklepie
Oznacz jako przeczytane
Powiadom mnie po udostępnieniu:
Jak słuchać książki po zakupie
Idealna rodzina
Idealna rodzina
E-book
31,90  22,33 
Szczegóły
Opis książki

Anna Sobańska jest scenarzystką i producentką ulubionego serialu Polaków "Idealna rodzina", który od lat jest dla widzów niedoścignionym wzorem życia rodzinnego. Za to życie samej Anny całkowicie odbiega od tego wzoru. Bez reszty zajęta pracą i karierą kobieta kompletnie nie interesuje się córką, synem i swoim mężem. Jest też powszechnie znienawidzona przez współpracowników. Nie ma to dla niej jednak żadnego znaczenia – nie szanuje ludzi, nie liczy się z nimi, dla niej ważna jest tylko skuteczność działania.


Wszystko się zmienia, gdy pewnego dnia w jej domu zjawiają się… dwie główne postacie z jej serialu.


Ilona Łepkowska w swojej nowej książce uświadamia nam, jak łatwo w codziennym biegu przegapić to, co najważniejsze. Przypomina, że na zmiany nigdy nie jest za późno – często wystarczy odrobina dobrej woli, by życie znowu stało się lepsze.


"Humor, lekkość, cudna autoironia. Okazuje się, że fikcja literacka może nieźle namieszać w naszym życiu, ale i pokazać, o co tak naprawdę w nim chodzi. Czytałam pół nocy i nie mogłam się oderwać! Polecam."

Magdalena Witkiewicz


"To się czyta! Byłoby to bardzo śmieszne, gdyby nie było takie niepokojące! Ilona Łepkowska jest inteligentna, ostra, dowcipna i niezwykle autoironiczna... I niech nam nawet nie próbuje wmawiać, że to tylko fantazja!"

Anna Mucha


"Totalnie wciągająca! Barwna opowieść, dzięki której można zanurzyć się nie tylko w jasnych, ale i w ciemnych stronach show-biznesu, uświadomić sobie, co jest w życiu naprawdę ważne. Niesamowita wyobraźnia autorki sprawia, że nie można się oderwać od nieco metafizycznej historii Anny. Pytania, czy to, co jej się przydarza, jest w ogóle możliwe, a jeśli tak, to w jaki sposób – nie dają nam spokoju."

Basia Kurdej-Szatan

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 03 kwietnia 2021
  • ISBN: 9788328714823
  • Lektor: Karina Seweryn
  • Wydawca: Muza
  • Spis treści
Ilona Łepkowska "Idealna rodzina" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Idealna rodzina
E-book
31,90  22,33 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę