3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Podaruj mi jutro

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nowa powieść autorki bestsellerowej sagi o starym domu!

Dwór na Lipowym Wzgórzu należy do rodziny Horczyńskich niemal od dwustu lat. Stanowi także wielką atrakcję dla turystów odwiedzających Podlasie. Jego właścicielką jest Aniela, słynna malarka. Zmęczona światowym życiem postanawia osiąść w rodzinnych stronach. Zakłada na Lipowym Wzgórzu Akademię Sztuk Anielskich, której pomysł narodził się dzięki lokalnej legendzie o aniołach. Czy zyska poparcie kobiet z rodziny Horczyńskich, czyli Sabiny, Klary i Lilianny?

Przyjazd redaktora prowadzącego program „Maluchem przez Polskę”, niesforna przyjaciółka podbijająca internet motywującymi filmikami, odkrycie podziemnych korytarzy we dworze, poszukiwanie przez Anielę ukochanego Witka, który przed laty zniknął bez wieści… Wszystko to sprawia, że życie mieszkańców dworu pełne jest atrakcji, humoru, ale czasem także trosk.

Zmartwieniem Anieli jest również konflikt Horczyńskich i ich sąsiadów Gajowiczów. W czasie wojny na Czarnym Szańcu doszło do pogromu oddziału partyzantki, w którym zginęli członkowie obydwu rodzin. Czy odnalezienie dzienników z czasów wojny pozwoli Anieli oczyścić dobre imię ojca, którego podejrzewano o zdradę?

Tajemnicza, intrygująca i pełna emocji opowieść o potrzebie bycia kochanym, poszukiwaniu szczęścia i roli przeznaczenia. Autorka udowadnia, że trzeba podążać za głosem serca, otaczać się życzliwymi ludźmi i realizować swoje życiowe pasje.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 18 maja 2019
Ilona Gołębiewska "Podaruj mi jutro" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Martyna Popowska
19 maja 2020

"Podaruj mi jutro" to bardzo pozytywna, ciepła książka. Historia rodziny Horczyńskich, gdzie Aniela- głowa rodu, wspaniała malarka, odkrywa wiele tajemnic, które były zamiatane pod dywan przez lata. Na szczęście kobieta jest otoczona wspaniałymi przyjaciółmi, w których ma mnóstwo wsparcia i nie zostawią jej nawet w chwilach kryzysu. Książka ma świetny klimat, jest intrygująca, tajemnicza i jest pełna emocjonujących przygód. Choć czytałam już lub słyszałam o autorce wcześniej wielokrotnie, pierwszy raz czytam książkę napisaną przez Ilonę Gołębiewską, na pewno sięgnę po kolejne jej lektury. Zdecydowanie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę