Pamiętnik ze starego domuAudio

Z serii: Stary dom #3
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Pamiętnik ze starego domu
Pamiętnik ze starego domu
E-book
31,90  25,20 
Szczegóły
Opis książki

Alicja Pniewska wiedzie spokojne życie w starym domu w Pniewie. Odnalazła miłość, wsparcie bliskich osób i jest szczęśliwa. Prowadzi pamiętnik, w którym opisuje życie swojej rodziny. Chce w ten sposób zachować wszystkie wspomnienia. 

Sprawy znienacka się komplikują. Udany związek z Adamem przerywa pojawienie się jego żony Joanny, która przed laty wyjechała bez słowa pożegnania. Psują się też jej relacje z Ewą, przyrodnią siostrą, którą niedawno odnalazła. Czuje się przez nią oszukana. Stoi również przed trudną decyzją w sprawie tajemniczych dokumentów, które w czasie wojny jej dziadek Jan wywiózł z obozu zagłady Stutthof. Ich treść może wpłynąć na jej życie oraz wielu innych ludzi.

Czy Alicja znajdzie w sobie siłę, by uporać się z problemami? Czy jej związek z Adamem przetrwa? Czy rozliczy się z przeszłością?

Intrygująca i utkana z emocji opowieść o mocy przeznaczenia, trudnych wyborach, staraniach o codzienne szczęście i tajemnicach z przeszłości, które mogą zmienić losy całej rodziny.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 11 grudnia 2020
  • ISBN: 978-83-8194-908-8
  • Lektor: Ilona Chojnowska
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Ilona Gołębiewska "Pamiętnik ze starego domu" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Pamiętnik ze starego domu
E-book
31,90  25,20 
Lena Olczak
27 stycznia

Są takie książki, które na tyle nas pochłaniają, że nie chcemy, aby się skończyły. Są takie historie, które na zawsze pozostają w naszej pamięci, a ich nieubłagany koniec napawa nas smutkiem. «Pamiętnik ze starego domu» jest bardzo udanym ukoronowaniem historii Alicji Pniewskiej. Autorka zawarła w niej cały bagaż doświadczeń i emocji, zdarzeń i problemów, które mogą być troskami każdego z nas. To książka, która uświadamia, że o swoje szczęście zawsze trzeba walczyć i należy zacząć już teraz, nie odkładać niczego na później. Polecam z całego serca.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę