Zostań przy mnieTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Megan Pierce wiedzie życie będące ucieleśnieniem American Dream:  u boku męża. w domu z ogrodem i basenem, realizując się jako matka  nastoletnich dzieci i żona. W jej przypadku stabilizacja nie jest jednak  równoznaczna z osobistym szczęściem. Megan tęskni za swoją bujną  przeszłością striptizerki w Vegas i Atlantic City, za pełnymi pożądania  spojrzeniami mężczyzn, za pulsującą muzyką i migoczącymi światłami  sceny. Ray Levine stał kiedyś u progu wielkiej kariery w dziedzinie  fotoreportażu, niestety życie dało mu wycisk i zawodowo spadł na samo  dno: pracuje jako paparazzi do wynajęcia w agencji świadczącej usługi  niedoszłym celebrytom. Swoje frustracje topi w alkoholu. Broome jest  detektywem, któremu nie daje spokoju sprawa zagadkowego zniknięcia  przykładnego ojca rodziny, Stewarta Greena. Sprawa sprzed lat, której  nie udało mu się rozwiązać. Choć niedługo przechodzi na emeryturę, wciąż  prowadzi śledztwo i regularnie raz w roku odwiedza rodzinę zaginionego.


 Megan, Ray i Broome. Troje ludzi połączonych skrywanymi za fasadą  codzienności sekretami, których istnienia nie podejrzewają nawet ich  najbliżsi. Wiele lat temu w ich życiu wydarzyło się coś, co teraz może  je ostatecznie zrujnować. Kolejne tajemnicze zaginięcie mężczyzny w  święto Mardi Gras, dokładnie w siedemnastą rocznicę zniknięcia Greena,  doprowadzi do ujawnienia łańcucha zbrodni, których nikt dotąd ze sobą  nie powiązał...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 21 kwietnia 2021
  • ISBN: 978-83-8215-521-1
  • Tłumacz: Zbigniew A. Królicki
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Harlan Coben "Zostań przy mnie" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę