Wszyscy mają tajemnice

Tekst
Z serii: Myron Bolitar Cykl #10
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

CYKL Z MYRONEM BOLITAREM

Precyzyjnie skonstruowana intryga, mistrzowsko stopniowane napięcie, fałszywe tropy prowadzące donikąd, pozornie niemożliwe do wyjaśnienia zagadki, zaskakujące zakończenie, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik, to podstawowe cechy pisarskiego stylu Cobena, które uczyniły go megagwiazdą współczesnego thrillera.


WSZYSCY MAMY TAJEMNICE

Dziesiąta powieść z Myronem Bolitarem


Największe skandale wybuchają w sieci… Przekonuje się o tym była tenisistka, Suzze Trevantino, dawna niegrzeczna dziewczynka, która – o dziwo – ustatkowała się u boku gwiazdy rocka, Lexa Rydera. I jest w ciąży! Po tym, jak w sieci ukazuje się anonimowy wpis, który podaje w wątpliwość, że ojcem jej dziecka jest Lex, ten znika. Do kogo Suzze może się zwrócić z prośbą o pomoc, jeśli nie do Myrona Bolitara?


W trakcie śledztwa Myron odnajduje też kogoś, kogo wcale nie szukał… I niespodziewanie dostaje szansę na znalezienie zaginionego brata. Wcześniej jednak będzie musiał zmierzyć się z kłamstwami, również własnymi, które w jakiś sposób mogą łączyć się z historią Suzze i Lexa.


Jeśli sądziliście, że znacie Myrona Bolitara, w tej powieści

Coben udowodni, ze nie znaliście go wcale!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
  • ISBN: 978-83-8125-411-3
  • Redaktor: Zbigniew A. Królicki
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Harlan Coben "Wszyscy mają tajemnice" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Myron Bolitar Cykl»
Wszyscy mają tajemnice
Kilka sekund od śmierci
Zaginiona
-5%
Karolina Surowiec
24 kwietnia 2020

Uwielbiam Cobena! A za mną kolejna świetna książka jego autorstwa. Trzyma w napięciu jak zwykle i stopniuje je do samego końca. Głównym motywem powieści «Wszyscy mamy tajemnice» są tajemnice legendarnego zespołu HorsePower, rockandrollowy styl życia jego frontmana. Jednocześnie jest to opowieść o związkach międzyludzkich przybierających przeróżne oblicza. Nie sądziłam, że 400 stron można przeczytać tak szybko :-) Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę