W domu

Tekst
Z serii: Myron Bolitar Cykl #11
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
W domu
W domu
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 66,40  53,12 
Audio
W domu
Audiobook
Czyta Filip Kosior
34,90  25,48 
Szczegóły
Opis książki

Dziesięć lat temu porywacze uprowadzili dwóch sześciolatków, Patricka Moore’a oraz Rhysa Baldwina, żądając od ich bogatych rodziców okupu. Potem nagle zamilkli, a po porwanych chłopcach ślad zaginął. Przez cały ten czas obie rodziny musiały radzić sobie z bolesnymi wspomnieniami, próbując uporać się z rozpaczą po utracie ukochanych dzieci. I pewnie byłoby tak dalej, gdyby nie dwaj ludzie: Myron Bolitar, agent sportowy, i jego przyjaciel, Win Lockwood, którego elegancki strój skrywa umiejętnie wyszkolonego zabójcę. Mężczyźni wierzą, że właśnie zlokalizowali jednego z porwanych chłopców, dziś już nastolatków. Chłopak rzekomo był widziany w Londynie. Czy to rzeczywiście on? Gdzie się podziewał przez dziesięć lat? Jak wiele pamięta z dnia, kiedy został porwany? I co najważniejsze: czy jest w stanie naprowadzić Myrona i Wina na trop swego zaginionego przyjaciela, jeśli ten w ogóle jeszcze żyje?Historia opowiedziana przez Cobena to pełen napięcia, głęboko poruszający thriller o przyjaźni, rodzinie i o tym, czym jest prawdziwy dom.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • ISBN: 978-83-8125-119-8
  • Tłumacz: Jan Krasko
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Harlan Coben "W domu" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
W domu
Audiobook
Czyta Filip Kosior
34,90  25,48 
Książka należy do serii
«Myron Bolitar Cykl»
Wszyscy mają tajemnice
Kilka sekund od śmierci
Zaginiona
-5%
Świętosława Gielgud
03 lutego 2020

Harlan Coben to moja literacka miłość, więc nie wiem czy mogę być obiektywna.. Przeczytałam wszystkie jego książki i «W domu», jak i wszystkie pozostałe, zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jeśli lubisz thrillery, ciekawe i nieprzewidywalne zwroty akcji to książka jest zdecydowanie dla Ciebie. Ta i cała reszta twórczość Cobena :)

Akcja z każdym kolejnym rozdziałem sprawia, że musisz przeczytać jeszcze jeden rozdział i jeszcze kolejny i następny, aż w końcu docierasz do ostatniej strony.. i SERIO? TO JUŻ?

"W domu" to ostatnia (niestety) część serii Myron i Win. I należy przyznać, że jest to bardzo dobre zakończenie tej historii, a końcówka mile mnie zaskoczyła. Dodam, że po książkę śmiało mogą sięgać osoby, które nie przeczytały wcześniejszych tomów. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę