Schronienie

Tekst
Z serii: Mickey Bolitar #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Mickey Bolitar, piętnastoletni bratanek Myrona, ma mnóstwo problemów. Jego ojciec niedawno zginął w wypadku samochodowym, a matka po tej tragedii załamała się i zaczęła zażywać narkotyki. Chłopiec musiał zamieszkać z nielubianym wujem i zmienić szkołę. W nowej szkole zyskuje sobie przyjaciół i wrogów, tych ostatnich zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. Wydaje się jednak, że jego życie zmieni się na lepsze, kiedy zdobywa śliczną dziewczynę, Ashley. Gdy ta nieoczekiwanie znika bez śladu, Mickey nie chce się z tym pogodzić. Szukając Ashley odkrywa szereg dziwnych faktów, z których wynika, iż ta pozornie skromna i nieśmiała dziewczyna może być kimś zupełnie innym niż się wydawało. Ponadto mieszkająca w sąsiedztwie zdziwaczała staruszka wygłasza zagadkową uwagę, że ojciec Mickeya wcale nie umarł… Wstrząśnięty Mickey razem z nowymi przyjaciółmi, Łyżką i Emą, próbuje rozwikłać i tę tajemnicę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7885-019-9
  • Tłumacz: Zbigniew A. Królicki
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Harlan Coben "Schronienie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Mickey Bolitar»
Schronienie
Bez śladu
Odnaleziony
-5%
Pati Kaczmarek
01 stycznia 2020

Uwielbiam tego autora . Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł:) nie mogę się doczekać kiedy przeczytam następna część. Polecam bardzo tym którą lubią dreszczyk emocji

Tobiasz Sarnowski
23 grudnia 2019

Rewelacyjny thriller, jak i cała twórczość Cobena zresztą. Nie mogłem się oderwać, autor naprawdę nie daje się nudzić. Jego styl i pomysły trafiają do mnie w stu procentach, a fabuła w «Schronieniu» jest pełna zwartej akcji i niewymuszonych dialogów. Gorąco polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę