3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Nie mów nikomu

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

David Beck od ośmiu lat codziennie na nowo przeżywa koszmar, który zdarzył się pewnej sierpniowej nocy. Wtedy po raz ostatni widział swoją żonę Elizabeth… żywą. Podczas gdy jego pozostawiono na pewną śmierć, ją porwano i zamordowano.

Nie potrafi się pozbierać. Nie może o niej zapomnieć.

I nagle otrzymuje tajemniczą wiadomość, której się rozpaczliwie chwyta. Choć ciało Elizabeth zostało zidentyfikowane, David zaczyna wierzyć, że jego ukochana żyje. Ignorując ostrzeżenia i zmagając się z FBI, które podejrzewa go o zabicie żony, niezłomnie dąży do odkrycia prawdy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 26 lipca 2019
  • ISBN: 978-83-8125-722-0
  • Redaktor: Zbigniew A. Królicki
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Harlan Coben "Nie mów nikomu" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Katarzyna Woznicka
03 lutego 2020

Moja pierwsza, ale zdecydowanie nie ostatnia, przeczytana książka Cobena! «Nie mów nikomu» niesamowicie wciąga i trzyma w napięciu do ostatniej chwili.. Gdy zaczęłam czytać świat wokół przestał istnieć, pochłonęłam całość w dwa dni. Książkę czyta się naprawdę bardzo dobrze i szybko, została ona bowiem podzielona na dość krótkie rozdziały, dzięki czemu w każdej chwili można zrobić krótką przerwę. Ale ostrzegam, jest to bardzo trudne ze względu na niesamowicie wartką akcję. Język powieści jest prosty i łatwy w odbiorze.

Jednak największym atutem powieści jest zdecydowanie sama historia. Głównym bohaterem „Nie mów nikomu” jest David Beck, lekarz, który próbuje normalnie funkcjonować po śmierci żony. Jego ukochana została uprowadzona podczas ich wakacji nad jeziorem, a następnie zamordowana. Davida ciągle dręczą wyrzuty sumienia i pomimo upływu czasu, w dalszym ciągu nie potrafi zapomnieć o wydarzeniach z przeszłości. Pewnego dnia otrzymuje wiadomości, która sprawiają, że zaczyna wierzyć, iż jego ukochana Elizabeth nadal żyje.. Tak naprawdę do końca nie jest wiadomo co się wydarzyło i jak ta cała sprawa się zaczęła. Autor naprawdę mnie zaskoczył i nie spodziewałam się takiego zakończenia. Również postaci wykreowane przez Cobena są genialne. Bardzo polecam! Już biorę się za kolejne książki tego autora.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę