Na gorącym uczynku

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Na gorącym uczynku
Na gorącym uczynku
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 68,50  54,80 
Na gorącym uczynku
Audio
Na gorącym uczynku
Audiobook
Czyta Leszek Filipowicz
35,50 
Szczegóły
Opis książki

Siedemnastoletnia Haley McWaid, chluba rodziców, pewnego dnia znika. Po trzech miesiącach poszukiwań jej najbliżsi są przygotowani na najgorsze.


Dan Mercer, pracownik opieki społecznej, troszczący się szczególnie o los dzieci, wpada w pułapkę zastawioną przez Wendy Tynes, która w swoim programie telewizyjnym Przyłapani na gorącym uczynku demaskuje przestępców seksualnych. W jego komputerze policja znajduje obciążający materiał i wszystko wskazuje na to, że mógł mieć związek z zaginięciem Haley.


Wendy Tynes nie zrobiłaby jednak kariery jako dziennikarka, gdyby dostrzegała tylko to, co oczywiste. Zaczyna podejrzewać, że padła ofiarą manipulacji.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 26 lipca 2019
  • ISBN: 978-83-8125-720-6
  • Redaktor: Zbigniew A. Królicki
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Harlan Coben "Na gorącym uczynku" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Na gorącym uczynku
Audiobook
Czyta Leszek Filipowicz
35,50 
Książka należy do serii
«W labiryncie kłamstw»
Tęsknię za tobą
Kilka sekund od śmierci
Sześć lat później
-5%
Igor Klimas
29 maja 2020

"Bardzo lubię książki Cobena. Według mnie to mistrz od którego można się uczyć pisania, i powinno to zrobić wielu polskich pisarzy.. ekhm;)

Jak zwykle niczego tu nie brakuje jest dreszczyk, wartka i bardzo interesująca akcja, nieprzewidywalne zakończenie. Dosłownie wszystko, co powinna zawierać w sobie dobra książka. Jest to dobry kryminał, który wciąga i wywołuje wiele emocji. Psychologiczne wtrącenia opisujące życiowe problemy bohaterów dają czytelnikowi wiele do myślenia, a opis wpływu internetu oraz nowinek technologicznych na współczesne społeczeństwo to już w ogóle mistrzostwo. Bardzo na czasie. Polecam!"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę