Chłopiec z lasu

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Chłopiec z lasu
Tekst
Chłopiec z lasu
E-book
38,90  28,40 
Szczegóły
Opis książki

Mężczyzna o tajemniczej przeszłości musi znaleźć zaginioną nastolatkę.


Najnowsza powieść mistrza zwrotów akcji, Harlana Cobena!


New Jersey, 1986 rok. W Stanowym Parku Krajobrazowym Ramapo Mountain znaleziono dziecko. Brudne, odziane w łachmany i… kompletnie dzikie. Chłopiec rozumie po angielsku, lecz nic nie mówi. Nikt nie zgłaszał zaginięcia. Nikt nie wie, kim chłopiec jest i jak długo przebywał w lesie. Nikt nie wie, jak udało mu się przetrwać.


Trzydzieści lat później Wilde stara się żyć normalnie, choć jego przeszłość wciąż pozostaje tajemnicą – także dla niego samego. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość o zaginięciu nastolatki. Nikt się nim nie przejmuje – nawet jej własny ojciec – ale pewna ważna osoba z przeszłości Wilde prosi go o pomoc w znalezieniu dziewczyny. Jedyną wskazówką jest to, że była ostatnio nękana.


Ponieważ sam nigdy nigdzie nie należał, Wilde nie może zignorować sprawy outsiderki, która nikogo nie obchodzi. Ale żeby wyjaśnić tajemnicę jej zniknięcia, będzie musiał wrócić do swojej przeszłości i do miejsca, w którym władza pozwala na utrzymywanie sekretów, które mogą zagrozić milionom ludzi.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 28 listopada 2020
  • Czas trwania: 11 godz. 56 min 53 sek.
  • ISBN: 978-83-8215-271-5
  • Lektor: Leszek Filipowicz
  • Redaktor: Andrzej Szulc
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Harlan Coben "Chłopiec z lasu" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Chłopiec z lasu
E-book
38,90  28,40 
Milena Lukowska
27 stycznia

Stary dobry Coben, który nigdy nie zawodzi. Wsiąknęłam w kolejną jego książkę od pierwszej do ostatniej strony. Nadal Number One na mojej liście. Opowieść o pogodzeniu się z przeszłością, poszukiwaniu swojej tożsamości i swojego miejsca na ziemi. Teraz zastanawia mnie czy zobaczymy Wilde'a w kolejnej powieści, bo jego wątek nie był do końca wyjaśniony. Gorąco polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę