3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Błękitna krew

Tekst
Z serii: Myron Bolitar Cykl #4
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kto mógł porwać syna Jacka Coldrena, znanego golfisty, który z ogromną  przewagą prowadzi w mistrzowstwach USA? Podejrzenia padają na jego  dawnego asystenta, Lloyda Rennarta. Szybko okazuje się, że Rennart pół  roku wcześniej popełnił samobójstwo, nie mógł, zatem zorganizować  porwania. A może Chad je sfingował? Myron Bolitar podejmuje się odnaleźć  chłopca - po raz pierwszy bez swojego niezawodnego przyjaciela Wina,  który z niewiadomych powodów odmawia udziału w śledztwie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7659-484-2
  • Tłumacz: Andrzej Grabowski
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Harlan Coben "Błękitna krew" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Dobrogost Cieslewicz
07 kwietnia 2020

Jeden z moich faworytów wśród autorów thrillerów. Książki Cobena trzymają mnie w napięciu po ostatnie strony. Kolejna część przygód Myrona i Wina, tajemnicza zagadka do rozwikłania, świetny humor i błyskotliwe dialogi, czyli przepis na nieoderwanie się od książki przez kilka kolejnych godzin. Tym razem Myron będzie mierzył się ze zniknięciem syna sławnego małżeństwa sportowców – golfistów. Sprawa zapętla się z każda stroną, a zakończenie, jak zwykle, kompletnie mnie zaskoczyło. Rewelka, polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę