W głębi lasuTekst

Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
W głębi lasu
W głębi lasu
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 79,80 63,84
W głębi lasu
W głębi lasu
W głębi lasu
E-book
39,90 33,52
Szczegóły
W głębi lasu
W głębi lasu
W głębi lasu
Audiobook
Czyta Krzysztof Globisz
39,90 29,93
Szczegóły
Opis książki

"Pewnej nocy poszliśmy sami do lasu. Nie powinniśmy."


Myśleli, że znaleźli najbardziej odosobnione miejsce w okolicach młodzieżowego obozu PLUS. Nie mogli się bardziej pomylić.

Dwójka zakochanych przypadkowo stała się świadkami krwawego morderstwa, które popełniono na czworgu nastolatków.


Właśnie, czworgu...? Przecież odnaleziono tylko dwa ciała. Co stało się z pozostałymi? Czy jest szansa, że ofiary jakimś cudem przeżyły?


Jedną z zaginionych osób jest Camille, siostra prokuratora Paula Copelanda, który po dwudziestu latach od tragedii wciąż nie może się z nią pogodzić. Zwłaszcza że to on, wtedy w lesie, był jednym z nastolatków, którzy słyszeli przerażone krzyki dobiegające zza drzew.

I kiedy w Nowym Jorku w zastrzelonym mężczyźnie rozpoznaje drugą z zaginionych ofiar, zadaje sobie pytanie: Czy Camille żyje?


SERIAL POLSKIEJ PRODUKCJI WKRÓTCE NA NETFLIX!


Sześcioodcinkową produkcję reżyserują Leszek Dawid („Jesteś Bogiem“) oraz Bartosz Konopka („Królik po berlińsku“). Producentką kreatywną jest Anna Nagler („Ukryta gra“), producentami wykonawczymi Andrzej Muszyński oraz sam Harlan Coben.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 04 czerwca 2020
  • ISBN: 978-83-8215-098-8
  • Redaktor: Zbigniew A. Królicki
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Harlan Coben "W głębi lasu" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
W głębi lasu
Audiobook
Czyta Krzysztof Globisz
39,90 29,93

Harlan Coben jest dla mnie gwarancją świetnej, czytelniczej podróży. «W głębi lasu» to kolejny dowód na mistrzostwo budowania napięcia autora. Nie ma wielu pisarzy, którzy tak jak on potrafią utrzymać moje zainteresowanie lekturą przez cały czas czytania. Z ciekawości strony same uciekają przed oczami i nawet nie wiem kiedy minęło kilka godzin spędzonych na czytaniu. To co zawsze zwraca moją uwagę w jego książkach to różnobarwni bohaterowie, których kreacje zawsze są ciekawe i nie pozbawione drugiego dna. Z przyjemnością czytam każdą jego kolejną książkę i wyczekuję kolejnych. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę