Tęsknię za tobąTekst

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wędrówki w przeszłość mogą być niebezpieczne, a pewnych spraw lepiej nie ruszać.


Powiedzcie to Kat Donovan! Detektyw nowojorskiej policji Kat Donovan, przeglądając profile na portalu randkowym, natrafia na zdjęcie byłego narzeczonego. Mężczyzna wiele lat temu złamał jej serce. Uczucia, które Kat starała się zepchnąć w niepamięć, teraz powracają ze zdwojoną siłą. Kobieta ma nadzieję, że złe wspomnienia z przeszłości zatrą się, a to niespodziewane odkrycie stanie się szansą na nowy początek. Dawny ukochany nie chce jednak odnawiać znajomości.


Wygląda na to, że Jeff jest powiązany z gangiem oszustów żerujących na słabszych. Mężczyźni ci zajmują się porywaniem, okradaniem i mordowaniem ludzi zwabionych wizją płomiennego romansu w internecie.


Dochodzenie, w które Kat jest zaangażowana, kwestionuje jej uczucia wobec wszystkich, których kiedykolwiek kochała: byłego narzeczonego, matki, a nawet brutalnie zamordowanego przed laty ojca. Zabójstwo policjanta do dziś nie zostało wyjaśnione.


Teraz nadarza się okazja, żeby raz na zawsze zamknąć obie sprawy. Aby tego dokonać, Kat będzie musiała zagłębić się w mroczną przeszłość. Tylko w ten sposób pozna prawdę i przekona się, czy ma siłę, by przetrwać najgorsze.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 stycznia 2020
  • ISBN: 978-83-7885-018-2
  • Redaktor: Robert Waliś
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Harlan Coben "Tęsknię za tobą" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«W labiryncie kłamstw»
Kilka sekund od śmierci
Sześć lat później
Bez pożegnania
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę