Chłopiec z lasuTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
  • Pobierz:
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Chłopiec z lasu
Chłopiec z lasu
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 77,80  62,24 
Chłopiec z lasu
Chłopiec z lasu
Chłopiec z lasu
Audiobook
Czyta Leszek Filipowicz
38,90  32,68 
Szczegóły
Opis książki

Mężczyzna o tajemniczej przeszłości musi znaleźć zaginioną nastolatkę.


Najnowsza powieść mistrza zwrotów akcji, Harlana Cobena!


New Jersey, 1986 rok. W Stanowym Parku Krajobrazowym Ramapo Mountain znaleziono dziecko. Brudne, odziane w łachmany i… kompletnie dzikie. Chłopiec rozumie po angielsku, lecz nic nie mówi. Nikt nie zgłaszał zaginięcia. Nikt nie wie, kim chłopiec jest i jak długo przebywał w lesie. Nikt nie wie, jak udało mu się przetrwać.


Trzydzieści lat później Wilde stara się żyć normalnie, choć jego przeszłość wciąż pozostaje tajemnicą – także dla niego samego. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość o zaginięciu nastolatki. Nikt się nim nie przejmuje – nawet jej własny ojciec – ale pewna ważna osoba z przeszłości Wilde prosi go o pomoc w znalezieniu dziewczyny. Jedyną wskazówką jest to, że była ostatnio nękana.


Ponieważ sam nigdy nigdzie nie należał, Wilde nie może zignorować sprawy outsiderki, która nikogo nie obchodzi. Ale żeby wyjaśnić tajemnicę jej zniknięcia, będzie musiał wrócić do swojej przeszłości i do miejsca, w którym władza pozwala na utrzymywanie sekretów, które mogą zagrozić milionom ludzi.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 listopada 2020
  • Rozmiar: 350 str. 2 ilustracje
Harlan Coben "Chłopiec z lasu" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Chłopiec z lasu
Audiobook
Czyta Leszek Filipowicz
38,90  32,68 
Wiara Socha
18 stycznia

Uwielbiam twórczość tego autora. Fani autora z pewnością będą zadowoleni, książkę czyta się niezwykle przyjemnie, z prędkością światła przewraca się kartki i dociera do satysfakcjonującego finału. Jednak dodatkowo, to książka o odrzuceniu, o braku akceptacji ze strony rówieśników oraz o celowym, świadomym wytyczaniu granic w kontaktach międzyludzkich. Fantastycznie napisana powieść, gdzie dawne grzechy wychodzą na światło dzienne. Czyta się ją z przyjemnością i trudno się oderwać. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę