3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Bez śladu

Tekst
Z serii: Mickey Bolitar #3
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Myron Bolitar przyjmuje propozycję właściciela klubu New Jersey Dragons i zgadza się odnaleźć gwiazdę drużyny, Grega Downinga, swojego rywala z czasów studenckich, który przepadł jak kamień w wodę. W zamian otrzyma szansę powrotu do zawodowej koszykówki. Być może Greg uciekł przed gangsterami poszukującymi go za długi hazardowe, albo przed policją w związku z zabójstwem Carli, kobiety, która go szantażowała. W domu zaginionego Myron znajduje ślady krwi zamordowanej, które niebawem ktoś usuwa, podobnie jak ślady obecności tajemniczej kobiety, z którą Greg żył po rozstaniu z żoną. Okazuje się, że cała sprawa ma związek z wydarzeniami z jego własnej przeszłości...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 03 lipca 2020
  • ISBN: 978-83-8215-150-3
  • Redaktor: Andrzej Grabowski
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Harlan Coben "Bez śladu" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Agnieszka Krol
12 listopada 2020

Trzecia część cyklu z Myronem Bolitarem jest po prostu fenomenalna!!! Znakomicie skonstruowana fabuła, świetne zwroty akcji, które wodzą za nos, intryga i zakończenie, które rozwala na łopatki… Coben jest moim ulubionym pisarzem, z każdą kolejną książką przekonuję się o tym coraz bardziej :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę