3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Bez skrupułów

Audio
Z serii: Myron Bolitar Cykl #1
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Kobiece sekrety, męskie kłamstwa, rodzinna tragedia…


Myron Bolitar – dawny koszykarz, a obecnie agent sportowy – ma ręce pełne roboty. Jest u progu sfinalizowania kontraktu gwiazdy footballu, Christiana Steele’a. I właśnie wtedy na jego prominentnego klienta pada podejrzenie o zabicie narzeczonej.


Kathy Culver zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Pozostawione ślady pozwalają przypuszczać, że padła ofiarą gwałtu i morderstwa. Wszyscy – łącznie z policją – są przekonani, że sprawcą jest Christian Steele.


Bolitar na prośbę swojej byłej ukochanej – siostry zaginionej dziewczyny – podejmuje własne śledztwo i wkrótce przekonuje się, że każda z osób zamieszanych w tę sprawę ma własne sekrety.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 sierpnia 2020
  • Czas trwania: 9 godz. 40 min 36 sek.
  • ISBN: 978-83-8125-884-5
  • Lektor: Maciej Więckowski
  • Redaktor: Andrzej Grabowski
  • Wydawca: Albatros
Harlan Coben "Bez skrupułów" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Wisława Flak
29 listopada 2020

Fabuła genialna – z kampusu znika studentka, prawdopodobnie zostaje zgwałcona i zamordowana, ale po 18 miesiącach nieobecności telefonuje i pisze do znajomych…czy żyje? Sprawdźcie sami :) Powieść rewelacyjna, niesamowite dawkowanie informacji, adrenalina i zwroty akcji, na dodatek bardzo interesujący bohaterowie. Nic tu nie jest oczywiste, a puzzle układanki stopniowo łączą się w spójną całość… :) Akcja trzyma w napięciu do ostatniej strony! Bardzo, ale to bardzo polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę