Dom na sosnowym wzgórzuAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Elżbieta żyje skromnie w niewielkiej Sosnówce, ale ma jedno bogactwo – dom z najpiękniejszym widokiem na góry i dolinę. Choć boryka się z kłopotami finansowymi, nie oddałaby go za żadne skarby świata. Dlatego gdy pojawia się firma, która zamierza na jej działce wybudować nowoczesny kompleks hotelowy, kobieta rozpoczyna walkę o swój majątek.

Podobnie jak w podhalańskich legendach nic nie jest jednak takie, jakim się wydaje na pierwszy rzut oka. Czy bezwzględny biznesmen okaże się kimś zupełnie innym? W jaki zaskakujący sposób do Elżbiety powróci przeszłość, o której przez większość życia starała się zapomnieć? Czy jej wyboista droga doprowadzi ją do szczęśliwego zakończenia?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 lutego 2021
  • ISBN: 978-83-8194-947-7
  • Lektor: Joanna Domańska
  • Wydawca: Storybox
Halina Kowalczuk "Dom na sosnowym wzgórzu" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Melania Leżoń
09 marca

Uwielbiam książki polskich autorów z tego też powodu w moje ręce trafiła ta właśnie pozycja. Całkiem przyjemna i dość lekka lektura z wątkami legend. Bardzo wciągająca historia głównej bohaterki, od której nie można się oderwać aż do ostatniej strony. Przeczytałam tę powieść z wielką radością i czekam na kolejne książki autorki.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę