Całkiem inna historiaAudio

Komisarz Barbarotti
Z serii: Czarna Seria
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Całkiem inna historia
Tekst
Całkiem inna historia
E-book
34,99 
Szczegóły
Opis książki

W drugiej książce o Gunnarze Barbarottim, Całkiem inna historia, ponownie spotykamy wyrafinowanego sceptyka szukającego czasami wskazówek w Piśmie Świętym, którego poznaliśmy w powieści Człowiek bez psa. Ma coraz więcej wątpliwości związanych ze swoją karierą zawodową, a życie osobiste obfituje w nieoczekiwane zmiany akcji i planów.

Kilkoro Szwedów spędza wspólnie czas podczas dwutygodniowego urlopu w Finiste`re w Bretanii na początku XXI stulecia – dwie pary, dwóch singli – w sumie sześcioro świeżo poznanych przyjaciół. Zażywają kąpieli, rozkoszują francuskim jedzeniem, organizują wycieczki i flirtują, nie zważając na zobowiązania małżeńskie. Na pamiątkę zostaje kilka fotografii, może jakieś zdjęcie grupowe, jakaś akwarelka i anonimowy pamiętnik opisujący ich eskapady.

Pięć lat później ktoś zaczyna ich zabijać, jedno po drugim, informując wcześniej listownie o swoich planach inspektora kryminalnego Gunnara Barbarotti w Kymlinge. Sprawa odbija się szerokim echem w mediach, które rozpętują nagonkę na policję. Morderca ciągle zwodzi śledczych, a jego działanie jest coraz bardziej niezrozumiałe i pełne zagadek. Pozornie jego ofiary nie mają ze sobą nic wspólnego. Dlaczego seryjny morderca wybiera właśnie ich? Dlaczego seryjny morderca za każdym razem stosuje inną metodę zabijania?

Audiobook w interpretacji Wojciecha Żołądkowicza.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • ISBN: 9788381439848
  • Tłumacz: Emilia Fabisiak
  • Lektor: Wojciech Żołądkowicz
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Håkan Nesser "Całkiem inna historia" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Całkiem inna historia
E-book
34,99 
Książka należy do serii
«Czarna Seria»
Półmorderca
Drugie życie Pana Roosa
Samotni
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę