Ponieważ cię kochamTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Czy można uciec przed przeznaczeniem?


W centrum handlowym na południu Los Angeles wskutek nieuwagi opiekunki znika bez śladu pięcioletnia Layla. Nikt nie żąda okupu, a prowadzone przez policję poszukiwania okazują się bezowocne. Załamani tragedią rodzice, szanowany psycholog i znakomita skrzypaczka, obwiniają się wzajemnie i rozstają. Mark dosłownie ląduje na ulicy, zaś jego żona Nicole rzuca się w wir pracy.


Pięć lat później ścieżki obojga małżonków ponownie się krzyżują. Mark ratuje życie wracającej po koncercie do domu żonie, zaatakowanej przez bandytę z nożem. Niedługo potem Layla pojawia się dokładnie w tym samym miejscu, w którym zniknęła. Co działo się z dziewczynką przez pięć lat? Gdzie i z kim była? I dlaczego wróciła? Zaskakujący powrót córki to nie jedyna niespodzianka, jaką los zgotował bohaterom...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 lipca 2020
  • Rozmiar: 230 str. 7 ilustracji
  • ISBN: 978-83-8215-144-2
  • Redaktor: Joanna Prądzyńska
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Guillaume Musso "Ponieważ cię kocham" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Osoby, które czytają tę książkę, przeczytały również

Ilona Janiak
13 października 2020

Klasyczny Musso, czyli doskonała lektura i odskocznia od codzienności na długie godziny. Mało który autor potrafi tak mnie wciągnąć w lekturę jak ten, jego narracja i styl trafiają do mnie w stu procentach i nie dają oderwać się od czytania. Niesamowite zwroty akcji i zabawa w kotka i myszkę z czytelnikiem, który złudnie myśli, że wie co się kroi i jak zakończy się historia zniknięcia Layli. Jednak zakończenie, jak zawsze u autora, sprowadza do parteru i wgniata w fotel, za co uwielbiam pisarza. Zawsze chętnie sięgam po jego książki, polecam tego autora.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę