7 lat później…

Audio
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
7 lat później…
Tekst
7 lat później…
E-book
36 
Szczegóły
Opis książki

Nikki i Sebastian. Ogień i woda.


Sebastian Larabee i Nikki Nikovski – prowadzący spokojne i uporządkowane życie młody lutnik z bogatej nowojorskiej rodziny oraz obdarzona ogromnym temperamentem piękna modelka i malarka – zakochują się w sobie szaloną, gwałtowną miłością. Nie zważając na ostrzeżenia, wierząc w mit o przeciwieństwach, które się przyciągają, pobierają się pod wpływem chwili. Wkrótce na świat przychodzą dzieci – bliźniaki Camille i Jeremy. Różnice nie do pogodzenia, które na początku stanowiły coś w rodzaju zakazanego owocu, dodając ich związkowi pieprzyku, nieuchronnie prowadzą do konfliktu. Ciągłe kłótnie, brak zgody co do sposobu wychowania dzieci, a nawet oskarżenia o zdradę, skutkują wzajemną nienawiścią oraz zgodną decyzją o rozwodzie.


Sebastianowi zostaje powierzona opieka nad córką, a Nikki – nad synem. Oboje organizują sobie życie na nowo, trzymając się jak najdalej od siebie. Camille jest wychowywana przez ojca według surowych, konserwatywnych zasad, Jeremy zaś ma wolną rękę we wszystkim; matka wybacza mu każde nieposłuszeństwo.


Mija siedem lat. Któregoś dnia Jeremy tajemniczo znika. Ucieczka z domu? Wypadek? Porwanie? Nie chcąc kontaktować się z policją, Nikki zwraca się o pomoc do byłego męża. Próbując ratować dzieci, Nikki i Sebastian wplątują się w skomplikowaną i niebezpieczną przygodę, która z Nowego Jorku zawiedzie ich do Paryża, a potem do serca amazońskiej dżungli. Czy zmuszeni działać razem, odnajdą bliskość, którą uważali za straconą na zawsze?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 09 września 2020
  • ISBN: 978-83-8215-162-6
  • Lektor: Marcin Kwaśny
  • Redaktor: Joanna Prądzyńska
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Guillaume Musso "7 lat później…" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
7 lat później…
E-book
36 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę