Ta chwila

Audio
Wejdź do magicznego świata Guillaume Musso za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Ta chwila
E-book
36 
Szczegóły
Opis książki

Nie zapomnij, że mamy dwa życia.


Drugie zaczyna się, gdy uświadomisz sobie, że żyje się tylko raz.


Lisa marzy, aby zostać aktorką. Ale smutna codzienność zmusza ją do pracy w barze na Manhattanie. Pewnego wieczoru poznaje młodego lekarza, Arthura Costello. Raz po raz los styka ich ze sobą, aż wreszcie zaczyna rodzić się między nimi uczucie. Ale Arthur nie jest taki jak wszyscy.


Za zamkniętymi drzwiami odziedziczonej przez niego latarni morskiej skrywa się straszliwy sekret. Łamiąc złożoną obietnicę, Arthur zdecydował się je otworzyć. To, co za nimi znalazł, nie pozwala mu wieść normalnego życia.


Dla Lisy zrobi jednak wszystko. Aby przechytrzyć swoje przeznaczenie, razem z ukochaną podejmie szaleńczy wyścig z bezlitosnym przeciwnikiem, którym jest... czas.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 28 listopada 2020
  • ISBN: 978-83-8215-186-2
  • Lektor: Marcin Stec
  • Redaktor: Joanna Prądzyńska
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Guillaume Musso "Ta chwila" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Ta chwila
E-book
36 
Barbara Luptak
29 stycznia

Uwielbiam styl Musso i jego pomysły na książki. Jeśli lubicie niebanalne historie, podróże w czasie, nienudną treść, interesujące postaci, to musicie sięgnąć po książkę «Ta chwila». Na pewno się nie zawiedziecie. Czytając przenosiłam się w zupełnie inną rzeczywistość. Dramaty głównych bohaterów sprawiały, ze miałam ochotę wejść w książkę i kopnąć tę nieszczęsną latarnię. Przeczytałam wszystkie pozycje autora i również zakończenie tej historii wbiło mnie w fotel. Czekam już na kolejne powieści Musso.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę