Kim byłbym bez ciebie?

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Kim byłbym bez ciebie?
Kim byłbym bez ciebie?
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 75,90  60,72 
Kim byłbym bez ciebie?
Audio
Kim byłbym bez ciebie?
Audiobook
Czyta Janusz Zadura
39,90 
Szczegóły
Opis książki

Czasami druga szansa pojawia się zupełnie bez zapowiedzi…


San Francisco, lato 1995 roku. Gabrielle ma dwadzieścia lat. Jest Amerykanką, studentką trzeciego roku na Uniwersytecie Berkeley. Tamtego lata przeżyje swoją pierwszą miłość.


Martin ma dwadzieścia jeden lat. Jest Francuzem, niedawno zrobił licencjat z prawa na Sorbonie. Pojechał do Stanów, by szlifować angielski i poznać kraj od wewnątrz. Tamtego lata przeżyje swą ostatnią miłość.


Trzynaście lat później... W życiu Gabrielle najważniejsi są dwaj mężczyźni – zaciekli przeciwnicy. Jeden jest jej ojcem, drugi – pierwszą wielką miłością. Jeden jest słynnym, nieuchwytnym włamywaczem, współczesnym Arsènem Lupinem, drugi – pełnym temperamentu policjantem ścigającym złodziei dzieł sztuki. Zrządzeniem losu tego samego dnia obaj ponownie wkroczą w życie Gabrielle, wywracając je do góry nogami.


Archibald i Martin doskonale się znają i są gotowi walczyć ze sobą na śmierć i życie. Gabrielle nie chce wybierać, pragnęłaby obu zatrzymać przy sobie. Niestety, niektóre pojedynki muszą niechybnie zakończyć się czyjąś śmiercią. Chyba że...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 28 listopada 2020
  • Rozmiar: 260 str. 3 ilustracje
  • ISBN: 978-83-8215-254-8
  • Redaktor: Joanna Prądzyńska
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Guillaume Musso "Kim byłbym bez ciebie?" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Kim byłbym bez ciebie?
Audiobook
Czyta Janusz Zadura
39,90 
Anastazja Czyzewska
29 stycznia

Jak każda książka Musso, ta także pochłonęła mnie od pierwszej strony. Musso pisze w bardzo specyficzny sposób i po raz kolejny w jego powieści pojawia się życie po śmierci. W książce w bardzo ciekawy sposób przedstawiono czyściec – poczekalnię na lotnisku pomiędzy przejściem z życia do śmierci. Uwielbiam to w jaki sposób autor tworzy swoje fabuły, potrafi pisać o śmierci jak nikt inny. Na pewno sięgnę po kolejne jego pozycje.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę