Kim byłbym bez ciebie?

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Kim byłbym bez ciebie?
Tekst
Kim byłbym bez ciebie?
E-book
36 
Szczegóły
Opis książki

Czasami druga szansa pojawia się zupełnie bez zapowiedzi…


San Francisco, lato 1995 roku. Gabrielle ma dwadzieścia lat. Jest Amerykanką, studentką trzeciego roku na Uniwersytecie Berkeley. Tamtego lata przeżyje swoją pierwszą miłość.


Martin ma dwadzieścia jeden lat. Jest Francuzem, niedawno zrobił licencjat z prawa na Sorbonie. Pojechał do Stanów, by szlifować angielski i poznać kraj od wewnątrz. Tamtego lata przeżyje swą ostatnią miłość.


Trzynaście lat później... W życiu Gabrielle najważniejsi są dwaj mężczyźni – zaciekli przeciwnicy. Jeden jest jej ojcem, drugi – pierwszą wielką miłością. Jeden jest słynnym, nieuchwytnym włamywaczem, współczesnym Arsènem Lupinem, drugi – pełnym temperamentu policjantem ścigającym złodziei dzieł sztuki. Zrządzeniem losu tego samego dnia obaj ponownie wkroczą w życie Gabrielle, wywracając je do góry nogami.


Archibald i Martin doskonale się znają i są gotowi walczyć ze sobą na śmierć i życie. Gabrielle nie chce wybierać, pragnęłaby obu zatrzymać przy sobie. Niestety, niektóre pojedynki muszą niechybnie zakończyć się czyjąś śmiercią. Chyba że...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 28 listopada 2020
  • Czas trwania: 8 godz. 47 min 09 sek.
  • ISBN: 978-83-8215-179-4
  • Lektor: Janusz Zadura
  • Redaktor: Joanna Prądzyńska
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Guillaume Musso "Kim byłbym bez ciebie?" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Kim byłbym bez ciebie?
E-book
36 
Walentyna Pasierb
29 stycznia

Wracam do twórczości Musso od czasu do czasu, pisarz potrafi mnie doskonale zrelaksować. «Kim byłbym bez Ciebie?» to powieść obyczajowa z domieszką fantastyki. Niespodziewane wątki i towarzyszące pytanie – jak to wszystko się to skończy? To wszystko sprawia, że Musso po raz kolejny mnie nie zawiódł. Bardzo dobra książka, warta przeczytania :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę