Wrócę po ciebie

Tekst
Wejdź do magicznego świata Guillaume Musso za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Czy miłość może pokonać śmierć?


Współczesna bajka o tym, jak naprawić krzywdy, które człowiek uczynił sobie i innym.


Ethan jest znanym psychoterapeutą, człowiekiem sukcesu. Bogaty i szczęśliwy, dla kariery poświęcił życie rodzinne i miłość. Pewnego ranka budzi się na swoim jachcie u boku nieznajomej piękności. Nie pamięta wydarzeń poprzedniego wieczoru. To dopiero początek serii zaskakujących wydarzeń.


W gabinecie czeka na niego przestraszona nastolatka, niezapowiedziana pacjentka. Chwila nieuwagi i dziewczynka popełnia samobójstwo, strzelając sobie w głowę. Tajemniczy taksówkarz zabiera Ethana na uroczystość ślubną kobiety, którą kochał i porzucił przed kilkoma laty.


Ethan zdaje sobie sprawę, że nadal darzy ją uczuciem, ale jest już za późno, by cokolwiek zmienić. Opuszcza przyjęcie, zostaje napadnięty i trafia do szpitala. Tam, w szpitalnym pokoju, ginie od kul mordercy. Ostatkiem świadomości wspomina ukochaną.


Następnego dnia budzi się na jachcie u boku pięknej rudowłosej kobiety. I znowu jest 31 października. Czy los daje mu drugą szansę? Czy dowie się, kto pragnął jego śmierci? Czy odzyska Céline? Ma dwanaście godzin, by coś zmienić...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 czerwca 2020
  • ISBN: 978-83-8215-102-2
  • Redaktor: Joanna Prądzyńska
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Guillaume Musso "Wrócę po ciebie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Malina Prokop
03 listopada 2020

Magiczna opowieść o niezwykłym człowieku, który walczył z własnym przeznaczeniem. Według mnie Ethan Whitaker jest symbolem tego, że człowiek bogaty, to nie koniecznie człowiek szczęśliwy. Książka jest napisana lekkim językiem, przez z każdą stroną wciąga coraz bardziej. Można znaleźć w niej kilka naprawdę pięknych, życiowych cytatów. Dodatkowym plusem jest zaskakujące zakończenie. Czy polecam? Oczywiście!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę