Będziesz tam

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Guillaume Musso za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Przynajmniej raz każdy zadał sobie te pytania: Gdybym mógł cofnąć czas, co zmieniłbym w swoim życiu? Czy miałbym dość odwagi, by nadać mu nowy sens? Dokąd bym poszedł? I z kim?


Elliott Cooper jest znanym chirurgiem zmagającym się ze śmiertelną chorobą. Największą radością jego życia jest dorosła już córka Angie, największym pragnieniem – jeszcze raz ujrzeć ukochaną Ilenę, zmarłą tragicznie przed trzydziestoma laty. Jego marzenie może się spełnić – Elliot otrzymuje w prezencie kilka pigułek umożliwiających podróż w czasie.


Przez ciekawość zażywa jedną z nich i wkracza na ścieżkę nieprawdopodobnej przygody – cofa się w przeszłość, po raz kolejny przeżywa młodość. Czy zdoła zmienić bieg wydarzeń i uratować życie ukochanej?


Czas zawsze mija zbyt szybko...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 maja 2020
  • Rozmiar: 250 str. 2 ilustracje
  • ISBN: 978-83-8215-067-4
  • Redaktor: Krystyna Kowalczyk
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Guillaume Musso "Będziesz tam" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Kasandra Swiontek
23 października 2020

Typowy Guillaume Musso, czyli klasa sama w sobie. Mało który autor potrafi n tak długo zatrzymać mnie na czytaniu jednej książki na raz. Temu autorowi udało się to już po raz kolejny i jestem przekonana, że jeszcze do niego wrócę. Skomplikowana fabuła i wzruszające momenty, zmuszające do refleksji. Główny bohater – znany chirurg Elliot Cooper, pewnego dnia otrzymuje straszną diagnozę – rak płuc. Jego ostatnim życzeniem przed śmiercią jest zobaczenie po raz ostatni Ileny – miłości swojego życia. Otrzymawszy od szamana pewne magiczne pigułki, które mogą zdziałać cuda bohater zagłębi się w swoją przeszłość… Rewelacyjna książka, Guillaume nigdy nie zawodzi! Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę