Będziesz tam?Audio

Wejdź do magicznego świata Guillaume Musso za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Przynajmniej raz każdy zadał sobie te pytania: Gdybym mógł cofnąć czas, co zmieniłbym w swoim życiu? Czy miałbym dość odwagi, by nadać mu nowy sens? Dokąd bym poszedł? I z kim?


Elliott Cooper jest znanym chirurgiem zmagającym się ze śmiertelną chorobą. Największą radością jego życia jest dorosła już córka Angie, największym pragnieniem – jeszcze raz ujrzeć ukochaną Ilenę, zmarłą tragicznie przed trzydziestoma laty. Jego marzenie może się spełnić – Elliot otrzymuje w prezencie kilka pigułek umożliwiających podróż w czasie.


Przez ciekawość zażywa jedną z nich i wkracza na ścieżkę nieprawdopodobnej przygody – cofa się w przeszłość, po raz kolejny przeżywa młodość. Czy zdoła zmienić bieg wydarzeń i uratować życie ukochanej?


Czas zawsze mija zbyt szybko...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 czerwca 2020
  • ISBN: 978-83-8125-995-8
  • Lektor: Tomasz Sobczak
  • Redaktor: Krystyna Kowalczyk
  • Wydawca: Albatros
Guillaume Musso "Będziesz tam?" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Agata Sosna
10 listopada 2020

"Książka, która wywróciła mój świat do góry nogami. Naprawdę. Bardzo, ale to bardzo polecam! Akcja powieści toczy się w 1976 i 2006 roku, gdy Elliott Cooper ma 30 i 60 lat. Poznajemy głównego bohatera jako znakomitego lekarza, ojca, i wiernego przyjaciela. Jest on jednak nieszczęśliwy, pragnie ostatni raz ujrzeć swoją jedyną miłość Ilenę, która zmarła młodo. Gdy otrzymuje od wodza pastylki, pełny sceptyzmu zażywa je i przenosi się 30 lat wstecz do siebie «„ja“» młodszego.

Czy uda mu się zmienić bieg wydarzeń…? Gdybyś miał możliwość cofnięcia się w czasie czy zmieniłbyś coś w swoim życiu? A może chciałbyś coś naprawić? Zdecydowanie książka, która zmusza do refleksji. "

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę