3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

CO TO ZNACZY…

Tekst
101 zabawnych historyjek, które pozwolą zrozumieć znaczenie niektórych powiedzeń
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Króciutkie i zabawne opowiadania, które składają się na tę książkę, znają już zapewne wszyscy czytelnicy piątkowego dodatku dla dzieci «Gazety Wyborczej» – «Komiksowo». Do wydania tej książki zachęciły nas liczne głosy nauczycieli i rodziców, którzy odczuwali brak tego typu publikacji na polskim rynku. Grzegorz Kasdepke – w sposób lekki i pogodny tłumaczy najpopularniejsze związki frazeologiczne, z jakimi na co dzień spotykają się dzieci. Jak zwykle u tego pisarza, dydaktyzm jest przesłonięty poczuciem humoru, dzięki czemu jego opowiadania bawią w równym stopniu najmłodszych czytelników, jak i osoby dorosłe.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 04 kwietnia 2020
Grzegorz Kasdepke "CO TO ZNACZY…" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Karina Iwanicka
20 kwietnia 2020

Przezabawna lektura dla dzieci i dorosłych o dociekliwym Bartusiu, nieustannie pytającym «co to znaczy?». Czytając ją moim synom łapałam się na tym, że sama nie wiedziałam czasami skąd wzięło się dane powiedzenie lub jak je ubrać w słowa, choć często go używałam i domyślałam się znaczenia. Dlatego tym bardziej przyjemne było dla mnie czytanie jej razem z dziećmi. Takie uczenie się przez dobrą zabawę to dokładnie to czego szukam w książkach dla moich dzieci. Dużo przydatnej wiedzy w stu krótkich historyjkach i piękne ilustracje. Serdecznie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę