Sztuka uwodzeniaTekst

Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wdzięk osobisty, dar perswazji, umiejętność kreowania iluzji – to tylko niektóre cechy typowego uwodziciela, osoby, która posiada zdolność manipulowania ludźmi, a jednocześnie sprawiania im przyjemności. Opanowana do perfekcji sztuka uwodzenia staje się niebezpośrednią, subtelną formą władzy, a zarazem potężną bronią, która – jak pokazuje historia – często prowadziła do upadku imperiów, wygrywania wyborów, zniewolenia wielkich umysłów.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • ISBN: 9788380155336
  • Tłumacz: Paweł Luboński
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Greene Robert "Sztuka uwodzenia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Inne książki tego autora

Książka zawiera kilka cennych wskazówek, którymi można posiłkować się podczas rozmowy z potencjalnym obiektem uwodzenia, ale nie oszukujmy się – ludzie to nie maszyny i tutaj żaden schemat nie może być brany pod uwagę. To co najbardziej mi się podobało w tej publikacji to analiza kilku postaci z historii kultury uważanych za «uwodzicieli». Ciekawie było przyjrzeć się tym postaciom od strony flirciarskiej. Ja podszedłem do tej książki z dystansem, nie wierzę, że można nauczyć się uwodzenia, jednak zawarte wskazówki dotyczące przykuwania uwagi płci przeciwnej lub opisanie głównych cech, które społecznie uznawane są za atrakcyjne i ich analiza było intrygujące.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?