48 praw władzyTekst

Jak wykorzystać manipulację do osiągnięcia przewagi
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Trzy tysiące lat historii władzy skondensowanych w surowej esencji czterdziestu ośmiu praw. Synteza filozofii Machiavellego, Sun-Tsu, Carla von Clausewitza i innych wielkich myślicieli. „Nie pokazuj, że jesteś lepszy od szefa”, „Ukrywaj swoje zamiary”, „Całkowicie zgnieć swojego wroga”.

Czy nam się to podoba, czy nie, każde z tych praw znajduje zastosowanie w życiu. Poparte taktykami królowej Elżbiety I, Henry’ego Kissingera, czy innych wpływowych postaci lub ofiar władzy, zafascynują każdego kto jest zainteresowany przejmowaniem kontroli.

Niemoralna, przebiegła, bezwzględna, pouczająca lektura!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788380155312
  • Tłumacz: Krzysztof Drozdowski
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Robert Greene "48 praw władzy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Świętosława Baczewska
24 lipca 2020

Publikacja niesamowicie interesująca i najzwyczajniej w świecie przydatna. Jak najbardziej polecę ją osobom zainteresowanym historią i psychologią. Książka jest krótka i na temat. Składa się ona z 48 rozdziałów które autor nazwał prawami władzy. Dużą zaletą takiej formy literackiej jest prosta zawartość rozdziałów w postaci tezy, wyjaśnienia i podsumowania. Niech was nie zwiodą negatywne opinie – książka nie mówi czytelnikowi, że ma być złym człowiekiem. Książka opisuje prawa jakie rządzą się światem, pokazuje do czego konkretne zachowania mogą prowadzić. Jest to jedna z książek, które wywarły na mnie ogromne wrażenie i zmieniły w pewien sposób moje życie. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę