Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek p, pi, b, biTekst

1
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Materiał przeznaczony jest do ćwiczeń prawidłowej wymowy głosek p, pi, b, bi w wyrazach w nagłosie, śródgłosie i wygłosie; wyrażeniach i zdaniach oraz w opozycji bezdźwięczna-dźwięczna. Opracowany materiał jest przeznaczony dla logopedów i rodziców do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym. Materiał słowny ułożono według zasad logopedycznych. Należy go wykorzystywać po wywołaniu w izolacji głosek p, pi, b, bi i utrwaleniu ich w sylabach. Utrwalanie artykulacji możemy wspomagać, wykorzystując analizator wzrokowy. Autorki proponują w podpisach oznaczyć kolorem czerwonym litery p, pi, b, bi.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 09 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7587-788-5
  • Redaktor: Grażyna Krzysztoszek
  • Wydawca: Impuls
  • Spis treści
Małgorzata Piszczek "Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek p, pi, b, bi" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Najlepsza recenzja
B
28 listopada 2019, 16:11Brygida Kielb

Mam w domu każdą część książek autorstwa pań Krzysztoszek i Piszczek i jestem z nich bardzo zadowolona. Są to profesjonalne materiały przeznaczone zarówno dla logopedów, jaki i rodziców do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Moje dziecko chętnie wykonuje ćwiczenia, co więcej – samo sięga po książeczkę. Bardzo polecam rodzicom, nie tylko dzieci wymagających pracy z logopedą, ale wszystkim.

0Udostępnij:
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej ze 120 znaków