Materiał wyrazowo obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek s, z, c, dzTekst

1
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Materiał przeznaczony jest do ćwiczeń prawidłowej wymowy głosek s, z, c, dz w wyrazach w nagłosie, śródgłosie i wygłosie; wyrażeniach i całych zdaniach.

Opracowany materiał jest przeznaczony dla logopedów i rodziców do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym. Materiał słowny ułożono według zasad logopedycznych. Należy go wykorzystywać po wywołaniu w izolacji głosek s, z, c, dz i utrwaleniu ich w sylabach.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 09 marca 2019
Grażyna Krzysztoszek "Materiał wyrazowo obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek s, z, c, dz" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Najlepsza recenzja
S
27 listopada 2019, 18:06Siemowit Borsuk

Mam do czynienia z dziećmi w wieku przedszkolnym, często mają trudności z prawidłową wymową. Chociaż nie jestem logopedą, ale nauczycielem, naprawdę chciałem im pomóc sam, więc podręczniki tych autorów są prawdziwym odkryciem! Wszystkie materiały są wyjaśnione przystępnym językiem przeplatanym psychologią. Wygląda na to, że samemu dziecku się to udało :) Polecam książkę (tę i inne) wszystkim, którym zależy: zarówno nauczycielom, jak i rodzicom. I oczywiście logopedzi.

0Udostępnij:
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej z 120 znaków