Infekcja

Tekst
Z serii: Manitou #6
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Infekcja
Infekcja
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 60,80  48,64 
Infekcja
Audiobook
Czyta Ewa Abart
29,90 
Szczegóły
Opis książki

Najsłynniejszy cykl horrorów Grahama Mastertona!


Jasnowidz Harry Erskine kontra Misquamacus, najokrutniejszy z indiańskich demonów, który pojawia się we współczesnym świecie w przeróżnych wcieleniach i znajduje sobie zaskakujących sprzymierzeńców. Do cyklu należą powieści: Manitou, Zemsta Manitou, Duch zagłady, Krew Manitou, Armagedon oraz Infekcja.
Infekcja


Lekarze szpitala w Saint Louis nie są w stanie pomóc czło­wiekowi z nieznaną dziwną chorobą. Jeszcze dziwniejsze – i bardziej makabryczne – niż jej objawy jest to, co dzieje się z pacjentem po śmierci. Wezwana do oględzin profesor Anna Grey jest mocno zaniepokojona. Zwłaszcza kiedy jej ukochany umiera w ten sam sposób i choroba zaczyna przy­bierać rozmiary epidemii.


Wróżbita Harry Erskine, niesłusznie posądzony o kradzież, musi opuścić Miami. Nie martwi się tym, bo po nocnej wizy­cie trzech zakonnic, które potrafią rozpływać się w powietrzu i mają coś wspólnego z Misquamacusem, nie uśmiecha mu się kolejne takie spotkanie. Lecąc do Los Angeles, czuje jednak, że tak łatwo nie ucieknie od swojego odwiecznego wroga.


Po przypadkowym spotkaniu z Anną Grey łączy z nią siły i wspólnie próbują pokonać żądnych zemsty synów Misquamacusa i ich zastępy roznoszących zarazę sióstr w habitach.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
  • ISBN: 978-83-8125-408-3
  • Redaktor: Piotr Kuś
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Graham Masterton "Infekcja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Infekcja
Audiobook
Czyta Ewa Abart
29,90 
Książka należy do serii
«Manitou»
Krew Manitou
Armagedon
Infekcja
-5%
Tamara Debska
17 maja 2020

Uwielbiam Mastertona i darzę go wielkim sentymentem. Jego książki nigdy mi się nie znudzą. Po raz kolejny wracam do «Infrekcji», to już chyba trzeci raz gdy odświeżam cykl o Manitou. Rewelacyjna książka, super bohaterowie i oryginalny pomysł na fabułę. Uwielbiam postać profesor Anny Grey, światowej sławy epidemiolog, która jako jedyna może zażegnać szerzący się niebezpieczny wirus. Całość prezentuje się trochę obrzydliwie, ale jakże klimatycznie i mrocznie! Zwraca uwagę również świetny motyw z indiańskimi demonami. Dla mnie «Infekcja» to bardzo dobry horror i zdecydowanie najlepsze z możliwych zakończenie całej serii. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę