Głód

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Głód
Głód
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 65,80  52,64 
Głód
Audiobook
34,90 
Szczegóły
Opis książki

Nietuzinkowy pomysł, sugestywne opisy i apokaliptyczna wizja końca USA w najpopularniejszym thrillerze katastroficznym Grahama Mastertona!

Ed Hardesty jest właścicielem gigantycznej farmy w Kansas. Niezmierzone połacie pszenicy, które zgodnie z przeznaczeniem miały zamienić się w czysty zysk i uczynić farmera bogatym, dotyka tajemnicza zaraza. Desperackie próby jej zwalczenia kończą się fiaskiem.

Podobne problemy występują w całych Stanach Zjednoczonych. Zboża, warzywa, owoce zostają skażone. Najpotężniejszy naród na świecie z dnia na dzień staje przed widmem głodu, który sprawia, że ludzie wyzbywają się cech ludzkich, zastępując je pierwotnymi instynktami przeżycia, najmroczniejszymi żądzami i przemocą.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 30 grudnia 2020
  • Rozmiar: 500 str. 2 ilustracje
  • ISBN: 9788376748184
  • Tłumacz: Piotr Kuś
  • Wydawca: Replika
  • Spis treści
Graham Masterton "Głód" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Głód
Audiobook
34,90 
Urszula Machnicka
02 marca

Genialna! Jak każda książka tego autora – fajna fabuła, ciekawa intryga. Genialny pomysł, świetnie zapowiadający się początek, sugestywne opisy i apokaliptyczna wizja końca najpotężniejszego kraju świata. Bardzo umiejętnie opisane zezwierzęcenie ludzi w czasie kryzysu. Naprawdę warto!

Justyna Chrobak
10 lutego

Geniusz, co tu dużo mówić:-) jestem wielką fanką tego autora i każda z jego książka mnie zachwyca. Tutaj wizja upadku cywilizacji ludzkiej przedstawiona jest tak realna, że aż ciarki chodzą mi po plecach… Świetny, nowoczesny thriller polityczny pokazujący jak niewiele trzeba aby zburzyć dotychczasowy ład a największe mocarstwo rzucić na kolana. Polecam…

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę