Siostry krwiTekst

Z serii: Katie Maguire #5
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Siostry krwi
Siostry krwi
Audiobook
Czyta Roch Siemianowski
Szczegóły
Opis książki

Piąty tom cyklu o Katie Maguire.


Thriller nawiązujący do filmu „Siostry Magdalenki” i do prawdziwych wydarzeń: W latach 70. w irlandzkim hrabstwie Galway, w ogrodzie klasztoru, gdzie niegdyś mieścił się prowadzony przez siostry zakonne dom dla samotnych matek, znaleziono stosy kości dzieci, a o ich śmierci nie było żadnej informacji w jakimkolwiek registrze.


W domu opieki na przedmieściach Cork zostaje uduszona stara zakonnica. Można by to nawet uznać za akt miłosierdzia, gdyby nie święta figurka znaleziona w jej ciele. I gdyby niedługo po tym okolicznym mieszkańcom nie ukazał się przerażający widok: przyczepiona do wypełnionych helem balonów, wykrwawiająca się zakonnica, która szybuje nad łąkami i rzeką. Choć ta druga nie została jeszcze zidentyfikowana, nadkomisarz Katie Maguire wie, że odpowiedzi należy szukać w przeszłości klasztoru Bon Sauveur, w którym właśnie dokonano makabrycznego odkrycia. Niestety, natrafia tam na mur milczenia. A tymczasem Katie ściga się z czasem, bo znikają kolejne zakonnice.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 czerwca 2021
  • ISBN: 978-83-8215-633-1
  • Tłumacz: Grzegorz Kołodziejczyk
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Graham Masterton "Siostry krwi" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Siostry krwi
Niedostępna w sklepie
Czyta Roch Siemianowski
Książka należy do serii
«Katie Maguire»
Uznani za zmarłych
Siostry krwi
Pogrzebani
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę