3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Benedykt XVI. Wiara i proroctwo pierwszego papieża emeryta w historii

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Będziemy potrzebowali jeszcze trochę więcej czasu, aby lepiej zrozumieć w dłuższej perspektywie znaczenie życia i posługi Piotrowej Benedykta XVI, ale trzeba z całym szacunkiem i sympatią podejmować takie próby, starając się wskazać, niezależnie od konkretnych wydarzeń, które przez jakiś czas w bardziej spektakularny sposób zajmowały uwagę opinii publicznej w ostatnich latach, charakterystyczne rysy tych rządów i tego nauczania, które zostawiają Kościołowi głębszy, mocniejszy i trwalszy spadek, niż wielu się do tej pory wydaje.

O. Federico Lombardi SJ

Bóg potrafi zmienić świat przez ludzi, którzy zdają się na Niego z miłości, ponieważ są w Nim zakochani i oddają swoje zdolności do dyspozycji Bożej woli. Nadzwyczajne są w przypadku Ratzingera te zdolności intelektu, w przypadku papieża Franciszka nadzwyczajne są zdolności serca, zdolności kochania i pokazywania tego.

ks. kard. Julián Herranz

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 15 maja 2020
  • ISBN: 9788381274791
  • Tłumacz: Krzysztof Stopa
  • Wydawca: Bernardinum
  • Spis treści
Giovan Battista Brunori "Benedykt XVI. Wiara i proroctwo pierwszego papieża emeryta w historii" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę