Taniec ze smokami. Część ITekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Taniec ze smokami. Część I
Taniec ze smokami. Część I
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 71  56,80 
Taniec ze smokami. Część I
Audio
Taniec ze smokami. Część I
Audiobook
35 
Szczegóły
Opis książki

V część cyklu «Pieśń Lodu i Ognia», t. I

Po wielkiej bitwie przyszłość Siedmiu Królestw wciąż wydaje się niepewna… Na wschodzie Daenerys Targaryen, ostatnia z rodu Targaryenów, włada przy pomocy swych trzech smoków miastem zbudowanym na pyle i śmierci. Daenerys ma jednak tysiące wrogów i wielu z nich postanowiło ją odnaleźć… Tyrion Lannister, uciekłszy z Westeros, gdy wyznaczono nagrodę za jego głowę, również zmierza do Daenerys. Jego nowi towarzysze podróży nie są jednak obdartą bandą wyrzutków, jaką mogliby się wydawać, a jeden z nich może na zawsze pozbawić Daenerys praw do westeroskiego tronu… Północy broni gigantyczny Mur z lodu i kamienia. Tam właśnie przed Jonem Snow, dziewięćset dziewięćdziesiątym ósmym lordem dowódcą Nocnej Straży, stanie najpoważniejsze jak dotąd wyzwanie. Ma bowiem potężnych wrogów nie tylko w samej Straży, lecz również poza nią, pośród lodowych istot mieszkających za Murem… W czasie narastających niepokojów fale przeznaczenia nieuchronnie prowadzą bohaterów do największego ze wszystkich tańców… George R.R. Martin (ur. w 1948 r. w New Jersey) jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Dzięki swej wielotomowej sadze pozyskał miliony oddanych fanów i odrodził tradycję epickiej fantasy w stylu tolkienowskim.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 16 lipca 2020
  • ISBN: 9788377853542
  • Tłumacz: Michał Jakuszewski
  • Wydawca: Zysk i S-ka
  • Spis treści
George R.R. Martin "Taniec ze smokami. Część I" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Taniec ze smokami. Część I
Audiobook
35 
Książka należy do serii
«Pieśń lodu i ognia»
Starcie królów
Nawałnica mieczy: Krew i złoto. Edycja ilustrowana
Nawałnica mieczy: Stal i śnieg. Edycja ilustrowana
-5%
Wisława Janeczko
29 października 2020

Piąty tom Pieśni Lodu i Ognia totalnie mną zawładnął. Wydanie to przedzielone zostało na dwie części i oczywiście zostało urwane w najciekawszym momencie… Jednakże, musze przyznać, że dawno nie czytałam tak dobrej powieści chyba fantasy. Zastanawiam się tez nad kupnem oryginału w wersji angielskiej, aby nie czekać tyle na kolejne części, choć wiem, że warto. Dla mnie rewelacja. Zdecydowanie polecam.

fantazma
19 lutego 2020

Przepiękne ilustracje i wciągająca kronika. Tak jak poprzednia część podobała mi się bardzo, taki i ta nie zawiodła mnie. Polecam serdecznie całą sagę, nie tylko tym, którzy widzieli już serial:))))

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę