3 książki za 35 oszczędź od 50%
Gary John Bishop

Gary John Bishop

Gary John Bishop – pisarz, coach, trener motywacyjny. Bishop urodził się w Glasgow, w Szkocji. W roku 1997 przeprowadził się do Stanów Zjed... Szczegóły

O autorze

Gary John Bishop – pisarz, coach, trener motywacyjny.

Bishop urodził się w Glasgow, w Szkocji. W roku 1997 przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczął swoją podróż z rozwojem osobistym, a skupił się przede wszystkim na ontologii i fenomenologii. Jego podejście „filozofii miejskiej” reprezentuje nową falę rozwoju osobistego i panowania nad własnym życiem, które przyniosło spektakularne rezultaty w zakresie jakości i wydajności życia wielu ludziom.

Prowadził także programy szkoleniowe dla tysięcy osób na całym świecie. Obecnie mieszka na Florydzie z żoną i trzema synami.

Twórczość

Dzięki światowej klasy szkoleniom, Gary stworzył skuteczne metody pozwalające odkryć w sobie umiejętności sięgania przez skorupę ludzkich ograniczeń i wykorzenienia głębokich, często nieświadomych problemów, które nas pochłaniają. Wykorzystuje swoje doświadczenie jako trener motywacyjny, w swoich publikacjach w przystępny i bezpośredni sposób opisuje i szkoli ludzi jak osiągnąć cel i czym kierować się na drodze do niego.

Książka «Skończ z tym sh*tem!» odpowiada na pytanie jak wyrwać się z rutyny codzienności w pracy, związku czy własnych przyzwyczajeniach. Zdradza powody dla, których ludzie autosabotują sami siebie w wielu dziedzinach życia i podpowiada jak zerwać z tym destrukcyjnym nawykiem. Inna publikacja autora pt. «Unf*ck yourself. Napraw się!» skupia się na mechanizmie samokrytycyzmu w ludzkim umyśle, przedstawia jego przyczyny oraz metody na wyrwanie się z sieci niegrywanych myśli.

Publikacje

Gary John Bishop

  • "Unf*ck yourself. Napraw się!" («Unfu*k Yourself: Get Out of Your Head and into Your Life»)
  • "Skończ z tym sh*tem!"(«Stop Doing That Sh*t: End Self-Sabotage and Demand Your Life Back»)
  • "Do the Work: The Official Unrepentant, Ass-Kicking, No-Kidding, Change-Your-Life Sidekick to Unfu*k Yourself "
  • "Wise As Fu*k: Simple Truths to Guide You Through the Sh*tstorms of Life"

Pobierajcie, kupujcie i czytajcie książki Garego J. Bishopa na serwisie LitRes. A dla tych, którzy wolą słuchać proponujemy szeroką bazę audiobooków.