3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Kiedyś się odnajdziemy

Tekst
Autor:
Z serii: Saga Dobrzyńskich #1
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nowa, poruszająca saga rodzinna czarodziejki kobiecych uczuć!


Janka ucieka z ogarniętego wojną Wołynia i musi zostawić młodszą siostrę u obcej rodziny. Obiecuje, że po nią wróci, lecz w tamtym czasie każde pożegnanie może być już na zawsze. I wtedy los stawia na jej drodze inną małą dziewczynkę, która została na świecie zupełnie sama. Czy Janka pokocha ją jak własną siostrę?

W Warszawie Tadek poznaje Annę, w której niebieskich oczach można się zatracić. Rodzące się uczucie wystawi na próbę więź łączącą go z najlepszym przyjacielem. Jaką cenę zapłaci za podjęte decyzje?

Po latach drogi Janki i Tadka się połączą. Tych dwoje doświadczyła wojna, ale przed nimi jeszcze całe życie…

Kiedyś się odnajdziemy to opowieść o miłości, która potrafi przetrwać największe cierpienie, stracie, której nie można przeboleć, i błędach, które trudno wybaczyć.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 września 2019
"Kiedyś się odnajdziemy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Natasza Sosnowska
29 listopada 2020

Cudowna opowieść, która momentami łamie serce. O odwadze, miłości, przyjaźni , przebaczeniu i walce. Czytałam z zapartym tchem i to nie tylko dlatego, że byłam ciekawa jak ułożą się skomplikowane losy bohaterów. Autorka świetnie opisała tło historyczne wydarzeń na Wołyniu czy w walczącej w powstaniu Warszawie. Nie bójcie się, że znuży Was wątek historyczny – jest tu opisany genialnie i arcyciekawie. Napisana z ogromna wrażliwością, pochłania od pierwszych stron. Bardzo polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę