Frigiel i Fluffy. Odległe lądy. Trzy klany

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Odkryj nowe przygody Frigiela i Fluffy’ego w Odległych Lądach, najbardziej tajemniczej i nieprzyjaznej krainie uniwersum Minecrafta!


Pokój nie na długo zapanował w Królestwie! Nadal źle się układają stosunki między magami i tymi, którym nikczemny czarownik Askar Raug nadał ironiczne miano „nieobdarzonych”.


Frigiel wraz z przyjaciółmi wyruszają do miasta położonego na Ognistych Stepach, gdzie przebiega granica z Odległymi Lądami. Otrzymali misję zbadania, jak doszło do napaści, w wyniku której uległa zniszczeniu kopalnia lapis lazuli.

Abel ma jednak pewien pomysł: chcę przy okazji zapuścić się na terytorium Odległych Lądów w nadziei, że zdobędzie tam czarodziejski stół do zaklęć, który pomoże wyrabiać magiczną broń i wyrównać siły między magami i żołnierzami.


Podczas wyprawy Frigiel i jego przyjaciele odkryją świat zupełnie odmienny od tego, który znają, będą też musieli stawić czoło całkiem nowym niebezpieczeństwom.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 29 maja 2021
  • ISBN: 978-83-8151-524-5
  • Redaktorzy: Irmina Wala-Pęgierska, Justyna Mrowiec, Maciej Jędrzejec, Marcin Fabijański, Mirosława Szymańska, Stanisław Kroszczyński, Thomas Frick, Tomasz Zajbt
  • Wydawca: Bonobo
  • Spis treści
Frigiel "Frigiel i Fluffy. Odległe lądy. Trzy klany" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę