FOXTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
FOX
Fox
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 77,90  62,32 
Fox
Fox
Audiobook
Czyta Janusz Zadura
39,90  33,52 
Szczegóły
Opis książki

Większość rodzajów broni działa dokładnie w taki sposób, jak tego oczekujesz. Większość rodzajów broni możesz kontrolować…


A jeśli najgroźniejszą bronią na świecie jest chłopak o niewyobrażalnie błyskotliwym umyśle, który potrafi przechytrzyć wykwalifikowane służby bezpieczeństwa, przejąć kontrolę nad uzbrojeniem i sprawić, by przeciwko mocarstwom obróciła się ich własna broń?


Adriana Westona budzi w nocy telefon z kancelarii premiera. Wieści są szokujące: Pentagon, NSA i CIA zostały równocześnie zhakowane przez nieznanego sprawcę posługującego się pseudonimem FOX, który z łatwością obszedł najwymyślniejsze systemy zabezpieczające. Hakerem okazał się siedemnastoletni Brytyjczyk, Luke Jennings. Chłopak nie ma kryminalnej przeszłości, dysponuje za to genialnym umysłem.


Ekstradycja nastolatka do Stanów wydaje się nieunikniona, lecz Weston wpada na lepszy pomysł: Jeśli Luke może zrobić to nam, to co może zrobić naszym wrogom?


Rozpoczyna się wyścig z czasem, by przechwycić cel, zanim wpadnie w niepowołane ręce i zaburzy światową równowagę sił.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 lipca 2019
  • Rozmiar: 270 str.
  • ISBN: 978-83-8125-713-8
  • Redaktor: Robert Waliś
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Frederick Forsyth "FOX" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Fox
Audiobook
Czyta Janusz Zadura
39,90  33,52 
Tatiana Domzalska
27 listopada 2019

Potężny thriller psychologiczny z bardzo interesującymi postaciami. Lub detektyw szpiegowski, nie ma wyraźnego rozróżnienia między gatunkami. Politycy, media, Internet, agencje wywiadowcze … A pośród całego tego chaosu jest komputerowy geniusz z autyzmem. I ten facet przewyższy wszystkich))) Oczywiście nie bez pomocy przyjaciół i obrońców. Ameryko, trzymaj się!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę