3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

W drodze z Maryją

Tekst
Objawienia w Trevignano Romano i mistyczka Gisella Cardia
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Objawienia w Trevignano Romano uważane są za kontynuację dramatycznych orędzi Maryi z Tre Fontane, w których przestrzegała Ona przed ateizmem, demoralizacją i zagrożeniem ze strony islamu. Włoska mistyczka i stygmatyczka Gisella Cardia, która w Wielkim Poście fizycznie doświadcza cierpienia Chrystusa, właśnie w Trevignano Romano otrzymuje kolejne przepowiednie dotyczące końca czasów. Maryja mówi tam o zagrożeniu ze strony Chin, przestrzega przed epidemią, wojną światową czy klęskami klimatycznymi. Przede wszystkim jednak wzywa do nawrócenia, pokuty i przyjmowania sakramentów.

Objawienia w Trevignano Romano – podobnie jak w Akicie – Maryja potwierdza krwawymi łzami. Jej przesłania nie pozostawiają wątpliwości: powtórne przyjście Chrystusa jest już blisko.

W tej książce zamieszczono poruszające, a nierzadko osobiste przesłania Maryi, które otrzymała Gisella Cardia.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 listopada 2021
  • ISBN: 9788366407824
  • Tłumacz: Katarzyna Górecka
  • Wydawca: Esprit
  • Spis treści
Ferdinando Carignani "W drodze z Maryją" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Zygmunt Okoński
01 czerwca 2021

Książka o objawieniach Maryi i Pana Jezusa, które od 2016 roku mają miejsce we włoskiej miejscowości, Trevignano Romano. Te objawienia nie zostały jeszcze zatwierdzone przez Kościół. Jednak w mojej ocenie nie są one sprzeczne z nauką Kościoła. Maryja wzywa w nich do nawrócenia, modlitwy, szczególnie Różańcowej, do tego, aby każdy człowiek oddawał swoje życie, swoją codzienność i całego siebie Panu Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryi. Ponadto ostrzega i mówi o tym, co będzie się działo w czasach ostatecznych przed powtórnym przyjściem Pana Jezusa na ziemię.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę