Pomyśl tylko życzenie. Tom I. Z deszczu pod rynnęTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Mój dziadek to podły faszysta. A rodzice to para zakłamanych  mieszczuchów. Bezbarwnych, nijakich, chodząca przeciętność. Za grosz  ambicji, życiowego sprytu czy wzniosłych ideałów! I żeby chociaż  próbowali mnie uchronić przed takim samym losem”.


 Anka Rawicka to zwyczajna, znudzona rutyną i szarą codziennością  nastolatka z jedną dość osobliwą skłonnością: kiedy jest wściekła, na  złość rodzicom i całemu światu wchodzi do wanny z kolorowym czasopismem  do czytania i w ubraniu. Pewnego wieczoru właśnie w taki sposób bierze  kąpiel, a po chwili budzi się w zupełnie obcej łazience – sama też  wygląda inaczej. Tylko dlaczego kuleje? I co łączy ją z Patrycją z  obskurnej kamienicy, utalentowaną Nikolą z bogatej rodziny i rudowłosą  Marysią z górskiej osady? Jakie jeszcze niespodzianki spotkają Ankę w  związku z nową, dziwną sytuacją?


 A może to wszystko wina nieopatrznie wypowiedzianego życzenia?


„Pomyśl tylko życzenie” to niesamowicie wciągająca historia o  przygodach nastoletniej Ani Rawickiej. Książka ta niesie ze sobą powiew  młodości, dlatego przypadnie do gustu także starszym czytelnikom.  Serdecznie polecam!


 Sylwia Stawska

 kobiecerecenzje365.blogspot.com


„Pomyśl tylko życzenie” to bardzo dobra, życiowa książka, z mądrym  przesłaniem, po którą powinny sięgnąć niezadowolone z życia nastolatki.  Zdecydowanie polecam!


 Marlena

 z-ksiazka-w-reku.blogspot.com


Przeczytałam jednym tchem. Naprawdę polecam!


 Paulina Ponieważ

 volusequat.blogspot.com


 Ewa Zienkiewicz jest z wykształcenia architektem, a z zamiłowania  pisarką. W swoich książkach nawiązuje do własnych doświadczeń w zawodzie  nauczycielki, urzędniczki, projektantki, a także do podróży po krajach  Afryki, Azji i Ameryki Południowej.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
Ewa Zienkiewicz "Pomyśl tylko życzenie. Tom I. Z deszczu pod rynnę" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę