Jedz i chudnij z dietą SirtTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Видео
Jedz i chudnij z dietą SIRT
Opis książki

Odkryj moc sirtuin, aby zachować zdrowie i młody wygląd.

<br/>Aby cieszyć się zdrowiem i ładną sylwetką, nie trzeba odmawiać sobie jedzenia. Z pomocą przychodzą substancje zwane sirtuinami. Stosunkowo niedawno odkryte odgrywają ważną rolę w regulacji długości życia, a tym samym w terapii wielu chorób związanych z podeszłym wiekiem i otyłością. Dieta SIRT, polegająca na spożywaniu produktów z wysoką zawartością aktywatorów sirtuin, może wpływać na metabolizm tłuszczów i węglowodanów, a także opóźnić starzenie i wydłużyć czas życia.

Autorki, doświadczone dietetyczki, proponują autorską wersję oryginalnej diety SIRT rodem z Wysp Brytyjskich: zdrowszą, mniej rygorystyczną i bogatszą kalorycznie. Omawiają różne produkty dostarczające sirtuin, w tym słynne TOP20, czyli 20 pokarmów, które zawierają ich najwięcej, takich jak jarmuż, pietruszka, czerwone wino, truskawki, rukola. Podpowiadają, jak wykorzystać je w kuchni. W książce znajdziemy bogaty wybór przepisów na koktajle sirtuinowe, pyszne sałatki, a także wiele innych receptur z produktami bogatymi w sirtuiny.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 16 kwietnia 2020
  • Rozmiar: 130 str. 78 ilustracji
  • ISBN: 978-83-8151-152-0
  • Artysta: shutterstock.inc
  • Redaktorzy: Anna Paczuska, Irmina Wala-Pęgierska, Justyna Mrowiec, Marcin Fabijański, Mirosława Szymańska, Tomasz Zajbt
  • Wydawca: RM
  • Spis treści
Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska "Jedz i chudnij z dietą Sirt" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Maryla Sapien
30 grudnia 2020

Bardzo dobrze się czytało, dużo przydatnej wiedzy za co ogromny plus. Już wdrążyłam część wskazówek i muszę przyznać, ze działają! Nie przepraszam za spędzony czas!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę