Żądze Kleopatry

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Żądze Kleopatry
Żądze Kleopatry
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 70,90  56,72 
Żądze Kleopatry
Żądze Kleopatry
Audiobook
39,90  28,73 
Szczegóły
Opis książki

"„To książka barwnie oddająca klimat i atmosferę czasów Juliusza Cezara, Marka Antoniusza i Kleopatry, tej zamierzchłej epoki, w której miłosne potyczki stawały się jednym ze sposobów podboju świata”.

prof. Krzysztof Łęcki

Starożytny Egipt, dworskie intrygi, pieniądze, władza, polityka, magia, a przede wszystkim miłość - w czasach panowania genialnej kobiety-faraona w najbogatszym mieście ówczesnego świata, Aleksandrii. Jak Kleopatra straciła dziewictwo? Jak przebiegała edukacja seksualna wielkiej władczyni? Czy słusznie była nazywana największą kurtyzaną starożytności? Jak udało jej się zdobyć i utrzymać miłość największych rzymskich wodzów tamtych czasów Juliusza Cezara i Marka Antoniusza? Powieść odsłania nieznane dotąd dzieje najbardziej znanej kobiety starożytności. Ta niezwykle inteligentna władczyni, silna, doskonale wykształcona, świetnie przygotowana do sprawowania władzy i utrzymania niezależności Egiptu nie cofała się przed niczym. Wykorzystywała swoją wiedzę, umiejętności, sprzyjające warunki i wszystkie dostępne jej atrybuty atrakcyjnej, kuszącej i tajemniczej kobiecości, by dominować w męskim świecie."

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 17 lutego 2021
  • Data powstania: 2015
  • Rozmiar: 360 str. 2 ilustracje
  • ISBN: 978-83-7999-281-2
  • Prawa autorskie: Sonia Draga
  • Spis treści
Ewa Kassala "Żądze Kleopatry" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Żądze Kleopatry
Audiobook
39,90  28,73 
Michalina Górczyca
30 sierpnia 2021

Świetna książka! Można zagłębić się w tajemnice życia Kleopatry, także jej życia uczuciowego i zwyczajów panujących na dworze. To naprawdę wciągająca lektura szczególnie dla miłośników starożytnego Egiptu.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę